Druhý kvartál začíná: Zapomeňte na vítěze a vsaďte na těchto 18 levných akcií

| redakce

Kupovat levné akcie může být trochu ošidné. Přece jen, kvůli něčemu jsou jejich ceny pod tlakem. Nakupovat ovšem tituly, které za sebou mají skvělé měsíce, aniž by alespoň krátkodobým poklesem nabídly zajímavé vstupní úrovně, to doporučují jen manažeři, kteří na vás chtějí vydělat. Společnost Bespoke Investment Group zveřejnila na začátku roku seznam akcií, které jsou podle ní atraktivní.

Tento koš od začátku roku posílil o 22,85 %, tedy téměř dvakrát více než celý index S&P 500. Na přelomu čtvrtletí přispěchali analytici z Bespoke s obměněným košem levných akcií (pod 10 USD). Zůstaly v něm jen čtyři tituly ze zmíněného lednového seznamu.

Všechny akcie jsou zahrnuty v indexu Russell 3000, který sdružuje akcie firem s menší tržní kapitalizací. Ty jsou zpravidla volatilnější, probíhá s nimi menší objem obchodů, ale dokáží také nabídnout zajímavější zhodnocení.

Akcie: Goldman Sachs má za sebou špatný PR týden, a přesto doporučuje investorům jednu z nejrizikovějších sázek Akcie: Goldman Sachs má za sebou špatný PR týden, a přesto doporučuje investorům jednu z nejrizikovějších sázek Americká banka Godlman Sachs věří i přes letošní prudké posílení americkým akciím. Co je ovšem ...

Které akcie Bespoke doporučuje?

Aceto

Aceto Corporation

AXT

AXT
reklama
reklama