Týdenní horoskop pro obchodníky

| ForexZone.cz

Každý týden přinášíme exkluzivní horoskop pro obchodníky. S naší pomocí můžete nahlédnout do budoucnosti. Planety vám odhalí, jak dosáhnout zisku!

Horoskop na týden 5. 9. - 11. 9.

KOZOROH 22. 12. - 20. 1.

Tento týden se namísto tradingu budete věnovat především vlastní domácnosti. A buďte si jisti, že všechny investice, které do ní vložíte, se bohatě vyplatí. Nové vybavení udělá radost nejenom vám, ale i celé vaší rodině. Na některých věcech se jednoduše nemá šetřit.

BERAN 21. 3. - 20. 4.

Nový známý, který se také zabývá několik let tradingem, vás rozhodně nenechá chladnými. Zjistíte, že vás na něm přitahuje cosi, co sami nedokážete definovat. Přesto se snažte ovládat své vášně a na základě pragmatismu a chladné logiky se rychle rozhodněte, jak dál. V sázce je mnohé.

STŘELEC 23. 11. - 21. 12.

V tradingu se vám konečně podaří překonat jistou překážku, se kterou jste se potýkali již delší dobu. Budete proto v sedmém nebi. Nakonec zjistíte, že onen problém rozhodně nebyl tak nepřekonatelný, jak se zdál. Chtělo to jenom odhodlání a pevné nervy.

BÝK 21. 4. - 21. 5.

V tradingu se vám podaří několik velmi ziskových obchodů. Úspěch vás sice bude hřát u srdce, ovšem nezapomeňte na fakt, že s vysokými zisky přichází také euforie. Naštěstí však máte rozum a víte, že se je hloupé v euforii nadbytečně riskovat.

  • 1
  • 2
reklama
reklama