Jak investovat do známek, veteránů nebo whisky? Poraďte se s odborníky na této konferenci
|

Jak investovat do známek, veteránů nebo whisky? Poraďte se s odborníky na této konferenci

Zájem o alternativní investice celosvětově prudce roste. INVESTOR Prague Show, v rámci které se budou 8. a 9. září konat konference Zasvěcený sběratel - úspěšný investor a veletrh Sběratel, poradí, jak investovat do méně obvyklých alternativ, jakými jsou například automobilové veterány, umění, poštovní známky nebo hodinky a alkohol.

Investiční alternativy Investování Investice Investiční tipy Umění Sběratelské předměty

Konference Zasvěcený sběratel - úspěšný investor se bude konat v sobotu 9. září v hotelu International (Koulova 1501/15, Praha 6 - Dejvice) a veletrh Sběratel proběhne v pátek 8. a v sobotu 9. září na výstavišti PVA Expo Praha (Beranových 667, Praha 9).

V rámci konference Zasvěcený sběratel - úspěšný investor se lze zúčastnit řady přednášek a seminářů. Pozornost bude věnována mimo jiné investování do umění, hodinek, automobilových veteránů, poštovních známek nebo starožitností a whisky. Řeč bude také o vinylových deskách a dojde i na problematiku padělání uměleckých děl. Kromě přednášek a seminářů se budou konat také expo a numismatická aukce společnosti Antium Aurum.

Vstupenka na konferenci Zasvěcený sběratel - úspěšný investor, která zároveň slouží také jako vstupenka na veletrh Sběratel, stojí 1 000 Kč. Vstupenka na doprovodné expo, která rovněž umožňuje i vstup na veletrh Sběratel, stojí 200 Kč. Více informací o vstupném ZDE.


Podrobnosti o INVESTOR Prague Show najdete na investor-fair.com a podrobnosti o veletrhu Sběratel na adrese sberatel.info.