Musíte vědět

Co musíte ráno vědět (17. února) Co musíte ráno vědět (17. února)

Jak se ve čtvrtek obchodovalo v Evropě a za Atlantikem, co ukázal zápis z posledního zasedání ECB a kdo dokáže poručit dešti? To vše musíte ráno vědět.

Co musíte ráno vědět (16. února) Co musíte ráno vědět (16. února)

Jak se ve středu obchodovalo v Evropě a v USA, do čeho v závěru roku investovali George Soros a Warren Buffett a co hýbe světem youtuberů? To vše musíte ráno vědět.

Co musíte ráno vědět (15. února) Co musíte ráno vědět (15. února)

Jak se v úterý obchodovalo na obou stranách Atlantiku, co řekla na půdě amerického Kongresu šéfka Fedu Janet Yellenová a co trápí Nigérii? To vše musíte ráno vědět.

Co musíte ráno vědět (14. února) Co musíte ráno vědět (14. února)

Jak nový týden zahájily trhy v Evropě a USA, jak se letos bude dařit české ekonomice a jak Češi tráví čas na internetu? To vše musíte ráno vědět.

Co musíte ráno vědět (13. února) Co musíte ráno vědět (13. února)

Jak uplynulý týden zakončily akcie v Evropě a ve Spojených státech, jak se podle analytiků na konci loňského roku dařilo tuzemské ekonomice a jak vypadalo deset nejlepších reklam vysílaných během letošního Super Bowlu? To vše musíte ráno vědět.

Co musíte ráno vědět (10. února) Co musíte ráno vědět (10. února)

Jak se ve čtvrtek obchodovalo v Evropě a v Americe, jak v loňském roce hospodařily Komerční banka a CME a na kolik vás přijdou v Hongkongu jahody? To vše musíte ráno vědět.

Co musíte ráno vědět (9. února) Co musíte ráno vědět (9. února)

Jak se ve středu obchodovalo na obou stranách Atlantiku, jaká byla lednová nezaměstnanost v ČR a proč by si Spojené státy v čele s novým kapitánem měly oblíbit právě Českou republiku? To vše musíte ráno vědět.

Co musíte ráno vědět (8. února) Co musíte ráno vědět (8. února)

Jak se v úterý obchodovalo na burzách v Evropě a za Atlantikem, v jakém objemu v lednu intervenovala ČNB a jak vypadala první jízda Hyperloopu? To vše musíte ráno vědět.

Co musíte ráno vědět (7. února) Co musíte ráno vědět (7. února)

Jak se v úvodu týdne obchodovalo v Evropě a v USA, jak vidí šéf ECB Mario Draghi budoucnost programu kvantitativního uvolňování a jak je možné vydělávat na smogu? To vše musíte ráno vědět

Co musíte ráno vědět (6. února) Co musíte ráno vědět (6. února)

Jak zakončily uplynulý týden světové trhy, jak také lze uvažovat o novém americkém prezidentovi a koho byste již záhy mohli potkat nejen v Itálii s těžkým nákupem? I to musíte zkraje týdne vědět.