Stock Spirits

Neexekutivní člen představenstva likérky Stock Spirits Alberto Da Ponte zemřel
Výrobce likérů a destilátů Stock Spirits oznámil, že Alberto Da Ponte, který ve firmě působil na pozici neexekutivního člena představenstva, v sobotu 21. ledna zemřel. Da Ponte byl do funkce jmenován loni v květnu.

Zdroj: Stock Spirits

Stock Spirits v druhé polovině loňského roku hospodařila v souladu s očekáváním
Hospodaření likérky Stock Spirits se v druhém pololetí roku 2016 vyvíjelo v souladu s očekáváním firmy. Likérka informovala, že její cash flow bylo v celém loňském roce silné. Ke konci prosince činil čistý dluh společnosti zhruba 60 milionů eur, o rok dříve to bylo 57,2 milionu eur a na konci prvního loňského pololetí 58 milionů eur.

Zdroj: Stock Spirits

Stock Spirits pokračuje ve snaze o průnik do segmentu prémiových lihovin
Výrobce alkoholických nápojů Stock Spirits Group zavádí prémiovou verzi populárního bylinného likéru Fernet. Společnost se tím snaží posílit pozici v segmentu prémiových lihovin.

Zdroj: Komerční banka

Česká spořitelna zvýšila cílovou cenu akcií likérky Stock Spirits, vyzdvihuje stabilizaci situace na polském trhu
Česká spořitelna potvrdila investiční doporučení na akcie likérky Stock Spirits na stupni "akumulovat", jejich roční cílovou cenu ale zvýšila z 54 Kč na 58 Kč. Vysvětluje to stabilizací tržního podílu podniku v Polsku a snižováním provozních nákladů.

Zdroj: Česká spořitelna

Luis Amaral znovu kritizoval vedení likérky Stock Spirits
Společnost Western Gate Investments, která je největším akcionářem likérky Stock Spirits, se po pětiměsíční pauze znovu pustila do výrobce alkoholických nápojů. Konkrétně kritizovala údajně slabé vedení podniku.

Zdroj: Komerční banka

Philip Morris ČR, Fortuna, Stock Spirits, Kofola ČeskoSlovensko: Kompletní přehled investičních doporučení Philip Morris ČR, Fortuna, Stock Spirits, Kofola ČeskoSlovensko: Kompletní přehled investičních doporučení

Jaký názor mají na akcie Philip Morris ČR, Fortuny, Stock Spirits a Kofoly ČeskoSlovensko domácí a zahraniční analytici? Jaké jsou jejich 12měsíční cílové ceny a jak znějí jejich aktuální investiční doporučení? Nabízíme kompletní přehled, jak jej k 26. 10. 2016 shromáždila agentura Bloomberg.

Stock Spirits koupila od společnosti Bohemia Sekt tři značky tvrdého alkoholu
Likérka Stock Spirits oznámila, že od českého producenta vín Bohemia Sekt koupila tři značky tvrdého alkoholu. Konkrétně jde o značky Pražská vodka, Nordic Ice a gin Dynybyl. Hodnota transakce je 135 milionů Kč. Stock Spirits Group v České republice vlastní likérku Stock Plzeň-Božkov.
Evropská komise zvažuje umisťování protialkoholových nápisů či obrázků na lahve tvrdého alkoholu
Evropská komise inspirována irským příkladem zvažuje možnost umisťování protialkoholových nápisů či obrázků na lahve tvrdého alkoholu.

Zdroj: Česká spořitelna

Luis Amaral je připraven navýšit svůj podíl v likérce Stock Spirits, pokud bude cena jejích akcií atraktivní
Luis Amaral, největší akcionář likérky Stock Spirits, v rozhovoru pro média uvedl, že je připraven navýšit svůj podíl ve firmě, pokud cena jejích akcií bude atraktivní. V současnosti drží Amaral v likérce podíl 9,7 %.

Zdroj: J&T Banka

Pátý největší akcionář likérky Stock Spirits snížil svůj podíl ve firmě
Skupina Aviva Group, která je pátým největším akcionářem likérky Stock Spirits Group, snížila svůj podíl ve společnosti ze 7,2 % na 6,1 %.

Zdroj: J&T Banka