Akcie pohledem technické analýzy: Blízká budoucnost přinejlepším "do strany"

| Martin Krajhanzl

Hlavní akciové indexy by se měly v příštích dnech pohybovat v souladu s dosavadní logikou, tedy do strany s důležitou podporou u 50denních klouzavých průměrů. S&P 500, DAX a DJ EuroStoxx 600 a technické indikátory.

S&P 500

Index se pokusil o oživení, to ale zastavilo pásmo klouzavých průměrů okolo 1 430 bodů. MACD se stabilizuje, avšak pod spouštěcí linií. ROC20 stále v mínusu, ROC60 se pokouší o stabilizaci pod svým 20denním klouzavým průměrem. RSI se odrazilo od svého 14denního klouzavého průměru níže.

Situace na technických indikátorech je dále negativní, což index pravděpodobně přivede k nejbližším úrovním podpory na 1 407 a 1 400 bodů. Pro další vývoj budou klíčové právě tyto úrovně podpory. Jejich proražení by vyvolalo výraznější pokles. Pokud vydrží, index bude směřovat do strany.

S&P 500 - technická analýza

Týden na trzích podle burzovních grafů: Přetahovaná pokračuje, zkrácený týden nerozhodl Týden na trzích podle burzovních grafů: Přetahovaná pokračuje, zkrácený týden nerozhodl Od 23. října, kdy index S&P 500 definitivně prolomil spodní linii rostoucího kanálu, bojují býci ...

reklama
reklama