Akcie pohledem technické analýzy: S&P 500 by mohl dále posílit, Evropa má spíše tendenci korigovat

| Martin Krajhanzl

Výhled na obchodování s americkými, německými a evropskými akciemi za pomoci technických indikátorů. Tento výhled se nemusí shodovat s fundamentálními daty.

S&P 500

Index se těsně přehoupl nad rezistenci okolo 1 465 bodů (trojnásobný lokální vrchol z loňského podzimu). MACD pokračuje v růstu a drží se nad spouštěcí linií. ROC20 stagnuje v kladném pásmu, ROC60 roste od nuly a podporuje pozitivní trend. RSI stále pozitivní, roste a drží se mezi hranicí překoupenosti a 14denním klouzavým průměrem.

Situace na technických indikátorech je stále mírně pozitivní a podporuje očekávání, že se index pravděpodobně usadí nad novou úrovní podpory na 1 465 bodech. Očekáváme, že index bude mít v průběhu tohoto týdne tendenci k mírnému posilování.

S&P 500 - technická analýza

Americká výsledková sezóna se naplno rozjíždí. V týdnu přijdou na řadu především velké banky Americká výsledková sezóna se naplno rozjíždí. V týdnu přijdou na řadu především velké banky Druhý týden americké výsledkové sezóny je tady. Které firmy se představí tentokrát? Budou to především ...

reklama
reklama