Nemrhejte penězi, radí nový zábavný web

| Komerční sdělení

Nechci slevu zadarmo, lehce nabyl, lehce pozbyl, virtuální peníze prý nebolí. Toto jsou podle společnosti ČP INVEST některé z častých finančních chyb české veřejnosti. Proto se rozhodla spustit webový projekt nemrhejtepenězi.cz, kde se na své nejčastější chyby můžeme podívat s humorem, a hlavně si odnést cenné informace ze světa financí.

Nemrhejtepenězi.cz - logo

"Finanční plánování a finanční zodpovědnost jsou v Čechách stále trochu neznámé pojmy, a tak jsme se rozhodli šířit osvětu nástrojem Čechům nejbližším – humorem," říká Michal Maďar, generální ředitel společnosti ČP INVEST.

Divadelní soubor Komediomat v rámci projektu sehrál několik improvizovaných divadelních scének na téma "peníze". Můžete shlédnout například "Mistrovství světa ve spoření" či "Reklamaci bankomatu".

Nemrhejtepenězi.cz však není pouze o zábavě. "Návštěvníci stránek mají možnost využít online chat a konzultovat přímo s profesionály řešení svého investičního plánování," sděluje Maďar. "Věříme, že se lidé nejen pobaví u vtipných scének Komediomatu, ale že hlavně začnou o svých financích více přemýšlet," dodává.

Nemrhejtepenězi.cz

reklama
reklama