Tomáš Lipový (IKS-KB): Investiční otázky a odpovědi

| redakce

Vážení čtenáři Investičního webu, pokračuje naše pravidelná rubrika "Investiční otázky a odpovědi", které se účastní přední investiční odborníci. Tentokrát je na vaše investičně laděné otázky připraven odpovídat Tomáš Lipový z Investiční společnosti Komerční banky (IKS-KB).

Tomáš Lipový

Tomáš Lipový (40)

Tomáš Lipový působí v oblasti portfoliomanagementu 16 let. Hlavní část jeho profesní kariéry je spojena s Komerční bankou a Investiční kapitálovou společností KB, a.s., kde působí nepřetržitě od roku 2002 na pozici portfoliomanažera a od roku 2007 do června 2009 byl pověřen řízením oddělení individuálních portfolií klientů. Od července 2009 přešel na pozici senior portfoliomanažera pro řízení podílových fondů. Je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze. V průběhu kariéry absolvoval řadu odborných stáží a kurzů pod záštitou předních světových investičních domů v Londýně, Paříži a New Yorku.

Od 16. 2. do 18. 2. můžete posílat své dotazy na Tomáše Lipového mailem na info@investicniweb.cz nebo psát na naši stránku na Facebooku.

Odpovědi na své investiční otázky najdete v pondělí 21. 2. na Investičním webu.

reklama
reklama