Burzovní kalendář 21. 1. - 25. 1. 2013

| redakce

Americké trhy budou v novém, zkráceném obchodním týdnu navazovat na tři týdny letošní rally, kdy se index S&P 500 dostal na nová pětiletá maxima. Pomoci by jim v tom mohly výsledky zhruba 90 firem z hlavního indexu. Z makrokalendáře vyčnívají především německé indexy ZEW a Ifo a předběžné údaje z lednového průzkumu mezi nákupními manažery. Na pražské burze svou výsledkovou zprávu zkompletuje Unipetrol.

Wall Street

21/1 Trhy zavřené - státní svátek

22-25/1 Výsledková sezóna (AMD, Apple, Microsoft, McDonald's, Stabucks, Procter & Gamble)

22/1 Index aktivity chicagského Fedu a index výrobní aktivity richmondského Fedu

22/1 Prodeje existujících domů

24/1 Týdenní počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti

24/1 Index nákupních manažerů ve zpracovatelském sektoru (Markit FLASH)

25/1 Prodeje nových domů

Čína

24/1 Index nákupních manažerů ve zpracovatelském sektoru (Markit FLASH)

Týden na trzích podle burzovních grafů: Nová pětiletá maxima u akcií a minimální volatilita volají po korekci Týden na trzích podle burzovních grafů: Nová pětiletá maxima u akcií a minimální volatilita volají po korekci Třetí týden roku 2013 byl také zelený. Index S&P 500 se přes očekávanou korekci vyšplhal ...

Dnešní očekávané výsledky amerických firem Dnešní očekávané výsledky amerických firem Které americké firmy dnes oznamují své hospodářské výsledky? Odhady analytiků v přehledných grafech.

Akciový tip pro krátkodobé hráče v rámci výsledkové sezóny Akciový tip pro krátkodobé hráče v rámci výsledkové sezóny Makléř Aleš Jandejsek vysvětluje, proč jsou akcie Microsoft zajímavou krátkodobou sázkou v probíhající výsledkové sezóně.

  • 1
  • 2
reklama
reklama