doporučená četba

Doporučená četba Doporučená četba

Každý týden pro vás ve spolupráci s šéfredaktorem serveru Proinvestory.cz Janem Dvořákem vybíráme zajímavé a neotřelé anglicky psané články a videa s ekonomickou a investiční tématikou. Tentokrát například o dlouho očekávané korekci na akciovém trhu, zlatě a o tom, kolik by v současnosti stál symbol streamovaného videa YouTube.com.

Doporučená četba Doporučená četba

Každý týden pro vás ve spolupráci s šéfredaktorem serveru Proinvestory.cz Janem Dvořákem vybíráme zajímavé a neotřelé anglicky psané články a videa s ekonomickou a investiční tématikou. Tentokrát o tom, zda eurozónu zachrání Fed, nebo spíše zlato, nebo o tom, jak si vede americký prezidentský kandidát Ron Paul rok před volbami.

Doporučená četba Doporučená četba

Každý týden pro vás ve spolupráci s šéfredaktorem serveru Proinvestory.cz Janem Dvořákem vybíráme zajímavé a neotřelé anglicky psané články a videa s ekonomickou a investiční tématikou. Tentokrát o množství zlata v bankovních trezorech, obavách o budoucnost Francie nebo o možné nové Dubaji - Mongolsku.

Doporučená četba Doporučená četba

Každý týden pro vás ve spolupráci s šéfredaktorem serveru Proinvestory.cz Janem Dvořákem vybíráme zajímavé a neotřelé anglicky psané články a videa s ekonomickou a investiční tématikou. Tentokrát nabízíme mimo jiné počítadlo světových dluhů v reálném čase, radu pro protestující v rámci akce Occupy Wall Street nebo pohled na komodity jako zajištění proti poklesům trhů.

Doporučená četba Doporučená četba

Každý týden pro vás ve spolupráci s šéfredaktorem serveru Proinvestory.cz Janem Dvořákem vybíráme zajímavé a neotřelé anglicky psané články a videa s ekonomickou a investiční tématikou. Tentokrát například o snaze omezit spekulace s drahými kovy, vztahu amerických a evropských bank nebo o nákladech na záchranu Evropy.

Doporučená četba Doporučená četba

Každý týden pro vás ve spolupráci s šéfredaktorem serveru Proinvestory.cz Janem Dvořákem vybíráme zajímavé a neotřelé anglicky psané články a videa s ekonomickou a investiční tématikou. Tentokrát například o poklesu ceny ropy, možných nepokojích v New Yorku a krizi eurozóny ve srovnání s "Lehmany".

Doporučená četba Doporučená četba

Každý týden pro vás ve spolupráci s šéfredaktorem serveru Proinvestory.cz Janem Dvořákem vybíráme zajímavé a neotřelé anglicky psané články a videa s ekonomickou a investiční tématikou. Tentokrát například o nákupní příležitosti u zlata, o francouzských bankách a o americké ekonomice.

Doporučená četba Doporučená četba

Každý týden pro vás ve spolupráci s šéfredaktorem serveru Pro-investory.cz Janem Dvořákem vybíráme zajímavé a neotřelé anglicky psané články a videa s ekonomickou a investiční tématikou. Tentokrát například o prodeji zlata v Indii, emocích investorů a o tom, že jsou americké akcie aktuálně velice levné.

Doporučená četba Doporučená četba

Každý týden pro vás ve spolupráci s šéfredaktorem serveru Pro-investory.cz Janem Dvořákem vybíráme zajímavé a neotřelé anglicky psané články a videa s ekonomickou a investiční tématikou. Tentokrát například o hrozbě další finanční krize, ziscích firem ohrožených recesí, unikající ropě v Mexickém zálivu nebo situaci na britském pracovním trhu.

Doporučená četba Doporučená četba

Každý týden pro vás ve spolupráci s šéfredaktorem serveru Pro-investory.cz Janem Dvořákem vybíráme zajímavé a neotřelé anglicky psané články a videa s ekonomickou a investiční tématikou. Tentokrát například o příležitostech k nákupu akcií (nejen) na mladých trzích, vývoji zlata a stříbra nebo evropské dluhové krizi.