Týdenní horoskop pro obchodníky
|

Týdenní horoskop pro obchodníky

Každý týden přinášíme exkluzivní horoskop pro obchodníky. S naší pomocí můžete nahlédnout do budoucnosti. Planety vám odhalí, jak dosáhnout zisku!

Horoskop na týden 5. 9. - 11. 9.

KOZOROH 22. 12. - 20. 1.

Tento týden se namísto tradingu budete věnovat především vlastní domácnosti. A buďte si jisti, že všechny investice, které do ní vložíte, se bohatě vyplatí. Nové vybavení udělá radost nejenom vám, ale i celé vaší rodině. Na některých věcech se jednoduše nemá šetřit.

BERAN 21. 3. - 20. 4.

Nový známý, který se také zabývá několik let tradingem, vás rozhodně nenechá chladnými. Zjistíte, že vás na něm přitahuje cosi, co sami nedokážete definovat. Přesto se snažte ovládat své vášně a na základě pragmatismu a chladné logiky se rychle rozhodněte, jak dál. V sázce je mnohé.

STŘELEC 23. 11. - 21. 12.

V tradingu se vám konečně podaří překonat jistou překážku, se kterou jste se potýkali již delší dobu. Budete proto v sedmém nebi. Nakonec zjistíte, že onen problém rozhodně nebyl tak nepřekonatelný, jak se zdál. Chtělo to jenom odhodlání a pevné nervy.

BÝK 21. 4. - 21. 5.

V tradingu se vám podaří několik velmi ziskových obchodů. Úspěch vás sice bude hřát u srdce, ovšem nezapomeňte na fakt, že s vysokými zisky přichází také euforie. Naštěstí však máte rozum a víte, že se je hloupé v euforii nadbytečně riskovat.

VODNÁŘ 21. 1. - 20. 2.

Tento týden navštívíte své staré známé tradery, které jste však již nějakou dobu neviděli. I když zpočátku budete trochu nesví, brzy se rozpovídáte. Nakonec si užijete velice příjemný den plný užitečné konverzace a zkušeností jiných traderů. Měli byste udržovat styky i nadále.

RYBY 21. 2. - 20. 3.

Budete mít neodbytný pocit, že se pro vás rýsuje jistý obchod. I přesto, že se vaše intuice málokdy plete, byste měli jednat velmi opatrně. Zkuste otevřít pozici s menším počtem lotů, a až poté co se situace vyjasní a získáte potvrzení, otevřete zbytek pozice.

LEV 23. 7. - 22. 8.

Začnete si spořit na budoucnost. A i když nyní máte do kapsy celkem hluboko, zjistíte, že stále existují rezervy. Možná vás úsporná opatření budou mrzet, ovšem buďte si jisti, že se vám bohatě vyplatí. Časy ziskových obchodů opět přijdou, jen musíte vytrvat.

Nenašli jste své znamení? Chcete znát svůj osobnostní horoskop, nebo vědět, co vás čeká v roce 2011? Stačí se podívat na stránky ForexZone.cz.