NWR má za sebou skvělé týdny, nižší doporučení je logické
|

NWR má za sebou skvělé týdny, nižší doporučení je logické

Z důvodu růstu ceny akcií společnosti NWR, která se od konce loňského listopadu zvýšila o 40 % na současné úrovně kolem 100 Kč, jsme přistoupili ke snížení investičního doporučení na stupeň "držet" z předchozího "akumulovat". Cílovou cenu ponecháváme na úrovni 93 Kč.

NWR Uhlí a koks Akcie ČR

Vzhledem k výraznějšímu růstu akcií NWR z posledních týdnů nahlížíme na aktuální tržní cenu konzervativně, i s ohledem na pokračující slabé makroekonomické prostředí vytvářející složité podmínky pro těžební a ocelářský sektor.

Oznámení cen koksovatelného uhlí na 1Q2013 a energetického uhlí na celý rok 2013, jež očekáváme ve druhé polovině ledna, potažmo vyjádření managementu k další budoucnosti projektu Dębieńsko, budou katalyzátory pro další vývoj akcií v úvodu letošního roku.

Analýza akcií NWR z konce října 2012

NWR

ČEZ, NWR a Unipetrol: Kompletní přehled investičních doporučení
Jaký názor mají na akcie ČEZ, NWR a Unipetrolu domácí a zahraniční analytici? Jaké jsou jejich dvanáctiměsíční cílové ceny a jak znějí jejich aktuální investiční doporučení? Přehled investičních doporučení, jak je k 14. 12. 2012 shromáždila agentura Bloomberg.

Zdroj: Fio banka