ABCD investora vyráží do krajů: Ušijte si vítězné portfolio na míru, tentokrát v Ostravě!
|

ABCD investora vyráží do krajů: Ušijte si vítězné portfolio na míru, tentokrát v Ostravě!

ABCD začínajícího a mírně pokročilého investora nově nabízí i mimopražským zájemcům možnost sestavit si portfolio odpovídající jejich představám. Třetí zastávka v rámci ABCD Tour se uskuteční 3. června 2019 na Vysoké škole podnikání a práva. To nejpodstatnější o stavbě a rebalancování portfolia zasazené do kontextu aktuálního dění budou jako tradičně diskutovat přední domácí experti. Přihlaste se již dnes!

Investiční portfolio Investiční strategie Ponaučení pro investory Investiční tipy

ABCD investora od roku 2015 nabízí unikátní možnost získat formou zábavných interaktivních přednášek komplexní a prakticky využitelné informace o sestavování osobního portfolia. Pomocnou ruku účastníkům pravidelně podávají přední domácí ekonomové a odborníci na investování. Ti během jara prezentují v rámci ABCD Tour své postřehy a tipy i na akcích v Českých Budějovicích, Brně a Ostravě.

Jednotlivé semináře v rámci Tour nabízejí kombinaci komentáře k aktuálnímu dění a očekávanému vývoji na trzích a nástinu očekávaných dopadů na hlavní třídy aktiv, které patří do běžného portfolia. Společně s tím mají účastníci semináře možnost zeptat se na své již realizované, případně zamýšlené investice.

Na třetím semináři ABCD Tour v Ostravě, který se koná 3. června 2019 od 16.30 do 18.30 v aule Vysoké školy podnikání a práva (Michálkovická 1810/181, 710 00 Slezská Ostrava), se o své zkušenosti a názory podělí:

  • Štěpán Uherík (investiční stratég, Save & Capital)
  • Miroslav Novák (hlavní analytik, AKCENTA CZ)

Kapacita seminářů pořádaných v rámci Tour je omezena na 30-40 míst s tím, že polovina je rezervována pro studenty partnerských univerzit. O zbytek se dělí zájemci z řad veřejnosti. Čtenáři Investičního webu mají exkluzivní možnost přihlásit se zdarma, a to prostřednictvím e-mailu zaslaného na adresu abcdzi@seznam.cz. Do předmětu napište "ABCD – Ostrava".

Další informace o projektu, čítající i vybrané záznamy z pražských seminářů a prezentace vystupujících, nabízí web ABCD začínajícího investora.

Partnery jarního cyklu ABCD začínajícího (a mírně pokročilého) investora jsou Burza cenných papírů Praha a poradenská společnost Save & Capital. ABCD Tour se koná za podpory Jihočeské univerzity České Budějovice, Mendelovy univerzity v Brně a Vysoké školy podnikání a práva v Ostravě. Mediálním partnerem je Investiční web.