ABCD začínajícího investora vyráží do krajů: Ušijte si vítězné portfolio na míru, tentokrát v Českých Budějovicích!
|

ABCD začínajícího investora vyráží do krajů: Ušijte si vítězné portfolio na míru, tentokrát v Českých Budějovicích!

ABCD začínajícího a mírně pokročilého investora nově nabízí i mimopražským zájemcům možnost sestavit si portfolio odpovídající jejich představám. První zastávka v rámci ABCD Tour se uskuteční již 4. března na Jihočeské univerzitě. To nejpodstatnější o stavbě a rebalancování portfolia zasazené do kontextu aktuálního dění tam budou jako tradičně diskutovat přední domácí experti. Přihlaste se již dnes!

Investiční portfolio Investiční strategie Ponaučení pro investory Investiční tipy

ABCD investora od roku 2015 nabízí unikátní možnost získat formou zábavných interaktivních přednášek komplexní a prakticky využitelné informace o sestavování osobního portfolia. Pomocnou ruku účastníkům pravidelně podávají přední domácí ekonomové a odborníci na investování. Ti nově v rámci ABCD Tour představí své expertní postřehy a tipy i na akcích v Českých Budějovicích, Brně a Ostravě.

Jednotlivé semináře v rámci Tour nabídnou kombinaci komentáře k aktuálnímu dění a očekávanému vývoji na trzích a nástinu očekávaných dopadů na hlavní třídy aktiv, které patří do standardního portfolia. Společně s tím se budou mít účastníci semináře možnost zeptat i na své již realizované nebo zamýšlené investice.

Na prvním semináři ABCD Tour v Českých Budějovicích, který se koná 4. března 2019 od 16.45 do 18.45 na Jihočeské univerzitě, se o své zkušenosti a názory podělí:

  • Štěpán Uherík, investiční stratég, Save & Capital
  • Miroslav Novák, hlavní ekonom, AKCENTA CZ
  • Jiří Kovařík, ředitel komunikace, Burza cenných papírů Praha
  • Tomáš Ivanič, ředitel pobočky, TrustWorthy Investment CZ

Kapacita seminářů pořádaných v rámci Tour je omezena na 30-40 míst s tím, že polovina je rezervována pro studenty partnerských univerzit. O zbytek se rozdělí zájemci z řad veřejnosti. Čtenáři Investičního webu přitom nyní mají exkluzivní možnost přihlásit se zdarma, a to prostřednictvím e-mailu zaslaného na adresu abcdzi@seznam.cz. Do předmětu napište "ABCD – CB", respektive "ABCD – zastávka, o niž máte v rámci Tour zájem" (detaily níže).

Plán ABCD Tour

4. 3. (16.45) Jihočeská univerzita, České Budějovice

- Štěpán Uherík (Save & Capital), Miroslav Novák (AKCENTA CZ), Jiří Kovařík (BCPP), Tomáš Ivanič (TrustWorthy Investment CZ)

1. 4. (16.45) Mendelova univerzita, Brno

- Štěpán Uherík (Save & Capital), Miroslav Novák (AKCENTA CZ), Michal Brožka (CYRRUS)

27. 5. (16.30) Vysoká škola podnikání a práva, Ostrava

Další informace o projektu, čítající i vybrané záznamy z pražských seminářů a prezentace vystupujících, nabízí web ABCD začínajícího investora.

Partnery jarního cyklu ABCD začínajícího (a mírně pokročilého) investora jsou Burza cenných papírů Praha a poradenská společnost Save & Capital. ABCD Tour se koná za podpory Jihočeské univerzity České Budějovice, Mendelovy univerzity v Brně a Vysoké školy podnikání a práva v Ostravě. Mediálním partnerem je Investiční web.