Akciové nápady na příští dny: AbbVie a Quality Care Properties
|

Akciové nápady na příští dny: AbbVie a Quality Care Properties

Tento týden naše analytiky sestavující newsletter Breakout Trader zaujaly akcie společností AbbVie, Quality Care Properties, Paion a Koninklijke Ahold Delhaize a také VanEck Vectors Russia ETF.

Technická analýza Akciové tipy Investiční tipy Trading Americké akcie Spekulace

Naváží akcie AbbVie na růstový trend?

Farmaceutická společnost AbbVie je od počátku roku jedním z nejsilnějších titulů v rámci biotechnologického sektoru. Býci dlouho kralovali, v posledních dvou měsících titul navíc výrazně přidal na síle. Případné korekce se vždy zarazily o klouzavé průměry.

Přestože poslední pullback byl relativně hlubší, trh respektuje plovoucí support daný pomalejším klouzavým průměrem. Vidíme dlouhý spodní knot, cena byla na dolní straně evidentně odmítnuta a nyní se opět schyluje k silnějšímu proražení výše.

Naznačená šrafovaná linie slouží jako vstupní hladina pro LONG obchod. Protože již došlo k jejímu proražení, budeme do pozice vstupovat limitem na 92,90 USD. Míříme k 99 USD, stop-loss pokládáme pod aktuální rozpětí na 89,90 USD.

AbbVie - technická analýza (7. 11. 2017)

Prorazí akcie Quality Care Properties aktuální formaci?

Cenné papíry americké realitní společnosti utrpěly na konci léta poměrně hlubokou ztrátu. Cena v srpnu padala téměř volným pádem a zastavila se až těsně nad 13 USD. Od té doby, zdá se, se trh stabilizoval a cena se opět drží nad oběma klouzavými průměry.

Aktuálně se titul obchoduje v úzkém pásmu, což je vzhledem k předchozímu růstu pochopitelné. Technicky vše vypadá na blížící se proražení výše. V případě, že k tomu dojde, vstupujeme do nákupní pozice.

Jako vstupní cenu volíme proražení hladiny 16,55 USD, se ziskem míříme k poslednímu vrcholu na 19 USD (15% zhodnocení). Stop-loss stačí umístit pod minimum z posledního týdne na 15,75 USD, čímž je zajištěn velice dobrý poměr rizika a potenciálního zisku.

Quality Care Properties - technická analýza (7. 11. 2017)

Kompletní analýza s konkrétními úrovněmi vstupu a výstupu

Chcete podrobné analýzy s konkrétními úrovněmi vstupu a výstupu pro všechny výše zmíněné tituly? Registrujte se k odběru investičního newsletteru Breakout Trader, a to zdarma a bez závazků.

CHCI ODEBÍRAT NEWSLETTER BREAKOUT TRADER

Investiční newsletter Breakout Trader nabízí každý týden pět investičních analýz. Jedná se o analýzu čtyř světových akcií a jednoho ETF. Analýzy obsahují konkrétní úrovně vstupu i výstupu (stop-loss i cílové ceny). Komplexní krátkodobá analýza jednotlivých titulů přibližuje investorům strategii zkušených investičních profesionálů.

Upozornění: Všechny úrovně vstupů i výstupů z obchodů vycházejí z osobních strategií autorů newsletteru a mají pouze informativní charakter. Neměly by být chápány jako specifická nákupní a prodejní doporučení, ale jako podklad pro další analýzu se zohledněním investičních možností a zkušeností. Ujistěte se, že znáte podmínky investičního newsletteru.

Breakout Trader (5 analýz týdně)