Akciové nápady na příští dny: Adidas a Intel
|

Akciové nápady na příští dny: Adidas a Intel

Tento týden naše analytiky sestavující newsletter Breakout Trader zaujaly akcie společností Adidas, Intel, Arena Pharmaceuticals a SBM Offshore a také SPDR Gold Shares ETF.

Technická analýza Akciové tipy Investiční tipy Trading Americké akcie Spekulace Adidas Evropské akcie Intel

Naváží akcie společnosti Adidas na růstový trend?

Známý výrobce sportovního oblečení a vybavení byl dlouhodobě vlajkovou lodí německého indexu DAX. Od září 2017 se ale titul ocitl pod tlakem a z medvědího sevření se dostal teprve nedávno.

Dlouhá nákupní svíce z poloviny ledna ukazuje na první oživení kurzu. Následně sice cena opět klesla, ale nedostala se pod úroveň z počátku expanze. To je důkaz, že se na trh vracejí nakupující a chrání své pozice.

Vyznačená rezistence je úrovní, od které budeme časovat vstup. Čekáme na její proražení, nakupovat budeme na 181,50 EUR. Cílíme až na úrovně předchozích maxim, stop-loss pokládáme pod poslední minima.

Adidas - technická analýza (12. 2. 2018)

Prorazí akcie společnosti Intel aktuální formaci?

Aktuálně je na Wall Street živo a mnoho titulů je špatně čitelných. Najít vhodné nastavení na otevření obchodů tedy není snadné, a když se zajímavé tituly objeví, skrývají zpravidla i vyšší riziko.

V tomto světle nás nyní zaujaly akcie Intelu. Společnost nedávno oznámila dobré hospodářské výsledky, cena na to reagovala rychlým růstem, ale v posledních týdnech byl titul zasažen výprodejem.

Aktuálně testuje dno, technicky klíčovou úroveň. V případě proražení níže se dlouhodobý růstový trend stane minulostí, pokud support vydrží, nabízí se příležitost k nákupu. Do pozice budeme vstupovat na 45,30 USD a cílit budeme na 51 USD. Stop-loss pokládáme pod poslední minimum na 41,80 USD. Prorazí-li kurz dříve tuto hladinu, od vstupu upouštíme.

Intel - technická analýza (12. 2. 2018)

Kompletní analýza s konkrétními úrovněmi vstupu a výstupu

Chcete podrobné analýzy s konkrétními úrovněmi vstupu a výstupu pro všechny výše zmíněné tituly? Registrujte se k odběru investičního newsletteru Breakout Trader, a to zdarma a bez závazků.

CHCI ODEBÍRAT NEWSLETTER BREAKOUT TRADER

Investiční newsletter Breakout Trader nabízí každý týden pět investičních analýz. Jedná se o analýzu čtyř světových akcií a jednoho ETF. Analýzy obsahují konkrétní úrovně vstupu i výstupu (stop-loss i cílové ceny). Komplexní krátkodobá analýza jednotlivých titulů přibližuje investorům strategii zkušených investičních profesionálů.

Upozornění: Všechny úrovně vstupů i výstupů z obchodů vycházejí z osobních strategií autorů newsletteru a mají pouze informativní charakter. Neměly by být chápány jako specifická nákupní a prodejní doporučení, ale jako podklad pro další analýzu se zohledněním investičních možností a zkušeností. Ujistěte se, že znáte podmínky investičního newsletteru.