Akciové nápady na příští dny: Amgen a Barnes & Noble
|

Akciové nápady na příští dny: Amgen a Barnes & Noble

Tento týden naše analytiky sestavující newsletter Breakout Trader zaujaly akcie společností Amgen, Barnes & Noble, Deutsche Telekom a Randstad Holding a také ETFMG Prime Cyber Security ETF.

Technická analýza Akciové tipy Investiční tipy Trading Americké akcie Spekulace

Naváží akcie Amgen na růstový trend?

Biotechnologický sektor je v posledních měsících opět v hledáčku investorů. Ceny prudce vzrostly a mnoho spekulativních biotechnologických titulů se na této vlně pěkně svezlo. Amgen, jeden z lídrů oboru, byl rovněž při chuti, když zhodnotil o více než 10 % za několik dnů.

Na grafu je patrný jednoznačný růstový trend. Po posledním proražení se tvoří typická fromace býčí vlajky, která v případě proražení výše nabízí ideální nákupní signál.

Pro vstup do pozice volíme proražení ceny z posledních dnů na 188 USD. Spekulovat lze na pohyb výše minimálně k 200 USD, míříme až na 206 USD. Stop-loss pokládáme pod minimum z posledních dnů na cenu 182,50 USD.

Amgen - technická analýza (3. 10. 2017)

Prorazí akcie Barnes & Noble pásmo aktuální konsolidace?

Společnost Barnes & Noble, která se specializuje na obchod s knihami, byla loni jedním z nejméně výkonných titulů v USA. Zatímco indexy rostly, cenné papíry Barnes & Noble odepsaly přes polovinu hodnoty.

V posledních měsících se zdá, že titul konečně dosedl na své dno. Cena několik měsíců konsoliduje, a může tak jít o ideálního kandidáta na spekulaci na dlouhodobý obrat trendu.

Naznačená klesající linie je klíčovou hladinou pro potenciální vstup do LONG pozice. V případě jejího proražení (zhruba na 7,80 USD) vstupujeme do nákupní pozice. Se ziskem budeme cílit před poslední maximum na 9,30 USD, stop-loss umístíme těsný, tedy hned pod minimum z posledních dnů na 7,35 USD.

Barnes & Noble - technická analýza (3. 10. 2017)

Kompletní analýza s konkrétními úrovněmi vstupu a výstupu

Chcete podrobné analýzy s konkrétními úrovněmi vstupu a výstupu pro všechny výše zmíněné tituly? Registrujte se k odběru investičního newsletteru Breakout Trader, a to zdarma a bez závazků.

CHCI ODEBÍRAT NEWSLETTER BREAKOUT TRADER

Investiční newsletter Breakout Trader nabízí každý týden pět investičních analýz. Jedná se o analýzu čtyř světových akcií a jednoho ETF. Analýzy obsahují konkrétní úrovně vstupu i výstupu (stop-loss i cílové ceny). Komplexní krátkodobá analýza jednotlivých titulů přibližuje investorům strategii zkušených investičních profesionálů.

Upozornění: Všechny úrovně vstupů i výstupů z obchodů vycházejí z osobních strategií autorů newsletteru a mají pouze informativní charakter. Neměly by být chápány jako specifická nákupní a prodejní doporučení, ale jako podklad pro další analýzu se zohledněním investičních možností a zkušeností. Ujistěte se, že znáte podmínky investičního newsletteru.

Breakout Trader (5 analýz týdně)