Akciové nápady na příští dny: Apple a NVIDIA
|

Akciové nápady na příští dny: Apple a NVIDIA

Tento týden naše analytiky sestavující newsletter Breakout Trader zaujaly akcie společností Apple, NVIDIA, Fielmann a Royal Dutch Shell a také iShares Oil Gas Exploration ETF.

Technická analýza Akciové tipy Investiční tipy Trading Spekulace Americké akcie Apple

Bude růst cen akcií Applu pokračovat?

Do konce dubna nebyli investoři přesvědčeni, že hospodářské výsledky společnosti Apple budou dobré. Průměrné prodeje nového iPhonu X nevěstily mnoho dobrého. Nakonec ale čísla byla uspokojivá a titul dostal nový růstový impulz.

Předchozí maximum bylo volatilně prolomeno, což je pro nás signál síly. V květnu již akcie přidaly přes 15 %, takže titul nyní zaslouženě odpočívá. Na denním grafu se formuje býčí vlajka, která slibuje vyšší pravděpodobnost proražení ceny výše.

Za nákupní signál považujeme prolomení hranice 190 USD, kam umisťujeme nákupní příkaz. Stop-loss pokládáme pod minimum posledních dnů na 184 USD, cílíme se ziskem až na 215 USD.

Apple - technická analýza (25. 5. 2018)

Naváží akcie společnosti NVIDIA na růstový trend?

NVIDIA nabízí také celkem zajímavé podmínky pro nákup. Pozitivní kvartální data poskytla impulz a kurz prolomil maxima. Korekce je spíše technického charakteru.

Trend v celém odvětví polovodičů je jednoznačně sílící. Sentiment je býčí a nic nenasvědčuje tomu, že by se to mělo v příštích dnech či týdnech změnit. Kurz akcií firmy NVIDIA se zaráží o technicky podstatnou hladinu klouzavých průměrů, což je dobré znamení.

Vstupovat budeme na 250,50 USD a cílíme na 285 USD. Stop-loss pokládáme pod vykreslené minimum na 239 USD, což je dostatečné zajištění proti drobné korekci. Očekáváme silnější momentum na LONG straně, cena by se již neměla vracet níže.

NVIDIA - technická analýza (25. 5. 2018)

Kompletní analýza s konkrétními úrovněmi vstupu a výstupu

Chcete podrobné analýzy s konkrétními úrovněmi vstupu a výstupu pro všechny výše zmíněné tituly? Registrujte se k odběru investičního newsletteru Breakout Trader, a to zdarma a bez závazků.

CHCI ODEBÍRAT NEWSLETTER BREAKOUT TRADER

Investiční newsletter Breakout Trader nabízí každý týden pět investičních analýz. Jedná se o analýzu čtyř světových akcií a jednoho ETF. Analýzy obsahují konkrétní úrovně vstupu i výstupu (stop-loss i cílové ceny). Komplexní krátkodobá analýza jednotlivých titulů přibližuje investorům strategii zkušených investičních profesionálů.

Upozornění: Všechny úrovně vstupů i výstupů z obchodů vycházejí z osobních strategií autorů newsletteru a mají pouze informativní charakter. Neměly by být chápány jako specifická nákupní a prodejní doporučení, ale jako podklad pro další analýzu se zohledněním investičních možností a zkušeností. Ujistěte se, že znáte podmínky investičního newsletteru.