Akciové nápady na příští dny: Barrick Gold a Renren
|

Akciové nápady na příští dny: Barrick Gold a Renren

Tento týden naše analytiky sestavující newsletter Breakout Trader zaujaly akcie společností Barrick Gold, Renren, Henkel a Heineken a také VanEck Vectors Gold Miners ETF.

Technická analýza Akciové tipy Investiční tipy Trading Americké akcie Spekulace

Naváží akcie Barrick Gold na růstový trend?

V posledních měsících se přední světový producent zlata Barrick Gold neukázal v nejlepší kondici. Od září do prosince 2017 akcie ztratily kolem 25 %. Na přelomu roku se ale sestupný trend zastavil, došlo k obratu a nyní titul sílí.

Dlouhá nákupní svíčka z posledního dne ukazuje na zájem dostat cenu rychle přes poslední swing. Trh poté, co otestoval klouzavý průměr, získává nákupní momentum, a bude-li to pokračovat, cena se může rychle vrátit na zářijové maximum.

Vzhledem k tomu, že nákupní signál již proběhl, budeme do pozice vstupovat limitem na 14,90 USD. Stop-loss pokládáme pod minimum posledních dnů na 14,30 USD, cílíme na první vyznačenou rezistenci na 16,80 USD.

Barrick Gold - technická analýza (16. 1. 2018)

Prorazí akcie Renren aktuální formaci?

Společnost Renren je jakousi čínskou náhradou Facebooku, která těží především z toho, že je nejpopulárnější sociální síť v Číně blokovaná. Přestože jsou akcie Renren dlouhodobě na vzestupu, na velký finanční úspěch firma stále čeká.

Titul prodělal na začátku roku silnou vlnu nárazové volatility. Ta byla způsobena tím, že se společnost rozhodla získat kapitál skrze ICO na trhu s kryptoměnami. Cena se ale po pár dnech vrátila na původní úroveň.

Již z uvedeného je patrné, že jde o titul spekulativní, a je tedy potřeba přesně dodržovat stanovené riziko. Do pozice plánujeme vstoupit po odrazu od 50denního klouzavého průměru. V případě, že titul uzavře pod 10,80 USD, nevstupujeme. Cílíme na 16,50 USD, stop-loss pokládáme 15 centů pod minimum poslední denní svíce.

Renren - technická analýza (16. 1. 2018)

Kompletní analýza s konkrétními úrovněmi vstupu a výstupu

Chcete podrobné analýzy s konkrétními úrovněmi vstupu a výstupu pro všechny výše zmíněné tituly? Registrujte se k odběru investičního newsletteru Breakout Trader, a to zdarma a bez závazků.

CHCI ODEBÍRAT NEWSLETTER BREAKOUT TRADER

Investiční newsletter Breakout Trader nabízí každý týden pět investičních analýz. Jedná se o analýzu čtyř světových akcií a jednoho ETF. Analýzy obsahují konkrétní úrovně vstupu i výstupu (stop-loss i cílové ceny). Komplexní krátkodobá analýza jednotlivých titulů přibližuje investorům strategii zkušených investičních profesionálů.

Upozornění: Všechny úrovně vstupů i výstupů z obchodů vycházejí z osobních strategií autorů newsletteru a mají pouze informativní charakter. Neměly by být chápány jako specifická nákupní a prodejní doporučení, ale jako podklad pro další analýzu se zohledněním investičních možností a zkušeností. Ujistěte se, že znáte podmínky investičního newsletteru.

Breakout Trader (5 analýz týdně)