Akciové nápady na příští dny: BMW a Universal Display
|

Akciové nápady na příští dny: BMW a Universal Display

Tento týden naše analytiky sestavující newsletter Breakout Trader zaujaly akcie společností Twilio, Universal Display, BMW a Randstad Holding a také ETF na finanční sektor SPDR Select Sector Financial.

Technická analýza Akciové tipy Investiční tipy BMW Evropské akcie Spekulace Trading Americké akcie

Opustí akcie BMW aktuální formaci?

Celý německý automobilový průmysl je od začátku roku tak trochu pod dekou. Z technického pohledu vykresluje graf ceny akcií BMW mírný sestupný trend, když sledujeme nižší minima a nižší maxima a dlouhé výprodejové svíčky.

Vetší pokles je velice pravděpodobný. Vidíme, že se křivky klouzavých průměrů stáčejí dolů a signalizují prodejní tlak. Opustí-li cena aktuální pásmo konsolidace na spodní straně, pak ji jen těžko něco zastaví a můžeme se dočkat výrazného propadu.

Aktuálně sledujeme stagnaci ceny po dlouhé prodejní svíčce pod minimem předchozího týdne. Do pozice plánujeme vstoupit při proražení aktuálního minima na 82,90 EUR, stop-loss v tomto případě bude velkorysejší, nad posledním maximem. Zisk plánujeme natáhnout až k minimům z října nebo listopadu 2016.

BMW - technická analýza (14. 3. 2017)

Vystoupají akcie Universal Display na nové maximum?

Cenné papíry americké společnosti, která se specializuje na výrobu světelných diod a polovodičů, předvedly v poslední době výrazný růst. Od doby, kdy cena prorazila trojúhelníkovou formaci, jsou býci viditelně při chuti.

Opakovaně se tvoří malé konsolidace, ve kterých cena odpočívá a nabírá sílu pro další růst. Následuje vždy prudký výbuch výše, na který budeme spekulovat i my. Je také důležité si všimnout, že cena neklesá pod klouzavé průměry.

Nákupní příkaz plánujeme nad 84,30 USD, což z hlediska rizika vnímáme jako dobře zvládnutelný obchod. Předpokládáme další rychlý výpad ceny výše až ke 100 USD, což vytváří potenciál 20% zhodnocení. Stop-loss umístíme pod pásmo aktuální konsolidace.

Universal Display - technická analýza (14. 3. 2017)

Kompletní analýza s konkrétními úrovněmi vstupu a výstupu

Chcete podrobné analýzy s konkrétními úrovněmi vstupu a výstupu pro všechny výše zmíněné tituly? Registrujte se k odběru investičního newsletteru Breakout Trader, a to zdarma a bez závazků.

CHCI ODEBÍRAT NEWSLETTER BREAKOUT TRADER

Investiční newsletter Breakout Trader nabízí každý týden pět investičních analýz. Jedná se o analýzu čtyř světových akcií a jednoho ETF. Analýzy obsahují konkrétní úrovně vstupu i výstupu (stop-loss i cílové ceny). Komplexní krátkodobá analýza jednotlivých titulů přibližuje investorům strategii zkušených investičních profesionálů.

Upozornění: Všechny úrovně vstupů i výstupů z obchodů vycházejí z osobních strategií autorů newsletteru a mají pouze informativní charakter. Neměly by být chápány jako specifická nákupní a prodejní doporučení, ale jako podklad pro další analýzu se zohledněním investičních možností a zkušeností. Ujistěte se, že znáte podmínky investičního newsletteru.

Breakout Trader (5 analýz týdně)