Akciové nápady na příští dny: Caesars Entertainment a Dialog Semiconductor
|

Akciové nápady na příští dny: Caesars Entertainment a Dialog Semiconductor

Tento týden naše analytiky sestavující newsletter Breakout Trader zaujaly akcie společností Caesars Entertainment, Geron, Dialog Semiconductor a Arcadis a také SPDR Select Sector Energy ETF.

Technická analýza Akciové tipy Investiční tipy Trading Americké akcie Spekulace

Naváží akcie Caesars Entertainment na růstový trend?

Celý sektor kasin ve Spojených státech se v posledních měsících ukazuje v dobrém světle a přední společnosti jako Wynn Resorts, MGM Mirage nebo právě Caesars z toho těžily nejvíce. Nadále převažuje pozitivní nálada a vše nasvědčuje tomu, že ještě nějaký čas vydrží.

Na grafu vidíme etablovaný růstový trend. Cena tvoří v pravidelném tempu vyšší minima a maxima a případné korekce se zarážejí o klouzavé průměry. Titul působí svěžím a silným dojmem. Aktuálně se cena nachází v užším rozpětí, po jehož proražení lze očekávat další zažehnutí nákupního mementa, jako tomu bylo na začátku června.

Jako vhodný nákupní signál se jeví proražení rezistence na hladině 12,70 USD. Umístění stop-lossu není úplně snadné. Je možné jej položit pod minimum z posledního týdne, ale jsme pro agresivnější přístup, a proto stop-loss dáváme na 12,10 USD. Míříme až na 13,70 USD.

Caesars Entertainment - technická analýza (18. 7. 2017)

Prorazí akcie Dialog Semiconductor aktuální support?

Akcie polovodičové společnosti jsou již nějaký čas v sestupném trendu. Důvodem pro pokles byla především firma Apple, která je jedním z nejdůležitějších odběratelů. Apple oznámil, že si začne mikroprocesory vyrábět sám, případně najde jiného dodavatele. To uprostřed dubna spustilo nevídaný výprodej.

Medvědí nálada na trhu je zřejmá, titul nemá sílu dostat se nad klouzavé průměry a vytrvale ztrácí, přestože německý akciový trh jako celek si vede slušně. Slabost akcie bude nejspíše ještě nějakou dobu pokračovat, a dává tedy smysl spekulovat na hlubší pokles.

Aktuálně titul koriguje výše a atakuje klouzavý průměr. V případě, že cena poklesne pod naznačenou hranici podpory, vstupujeme do SHORT pozice. Stop-loss pokládáme nad maximum z posledních dnů a míříme až k 32 EUR.

Dialog Semiconductor - technická analýza (18. 7. 2017)

Kompletní analýza s konkrétními úrovněmi vstupu a výstupu

Chcete podrobné analýzy s konkrétními úrovněmi vstupu a výstupu pro všechny výše zmíněné tituly? Registrujte se k odběru investičního newsletteru Breakout Trader, a to zdarma a bez závazků.

CHCI ODEBÍRAT NEWSLETTER BREAKOUT TRADER

Investiční newsletter Breakout Trader nabízí každý týden pět investičních analýz. Jedná se o analýzu čtyř světových akcií a jednoho ETF. Analýzy obsahují konkrétní úrovně vstupu i výstupu (stop-loss i cílové ceny). Komplexní krátkodobá analýza jednotlivých titulů přibližuje investorům strategii zkušených investičních profesionálů.

Upozornění: Všechny úrovně vstupů i výstupů z obchodů vycházejí z osobních strategií autorů newsletteru a mají pouze informativní charakter. Neměly by být chápány jako specifická nákupní a prodejní doporučení, ale jako podklad pro další analýzu se zohledněním investičních možností a zkušeností. Ujistěte se, že znáte podmínky investičního newsletteru.

Breakout Trader (5 analýz týdně)