Akciové nápady na příští dny: Deutsche Bank a W. W. Grainger
|

Akciové nápady na příští dny: Deutsche Bank a W. W. Grainger

Tento týden naše analytiky sestavující newsletter Breakout Trader zaujaly akcie společností Deutsche Bank, W. W. Grainger, Fossil a TKH Group a také Source Nasdaq Biotech ETF.

Technická analýza Akciové tipy Investiční tipy Trading Americké akcie Spekulace Deutsche Bank Evropské akcie

SHORT signál pro akcie Deutsche Bank

Akcie Deutsche Bank se dostaly pod tlak ještě před výprodejem, který zasáhl evropské akciové trhy jako celek. Růstový trend, na konci roku 2017 velice dobře patrný, se v lednu začal obracet.

Poté, co titul prolomil support na 15 EUR, se prodávajícím uvolnila cesta a cena rychle klesla. Spadla o více než 20 %, a dalo by se tedy čekat, že bude mít tendenci se vracet výše. Deutsche Bank ale nadále působí slabě a nákupní korekce se obrací přesně na linii klouzavého průměru.

Pokračování sestupného trendu je velice pravděpodobné, a proto plánujeme vstup do SHORT pozice. Bude-li prolomena naznačená linie na 13,30 EUR, otevíráme krátkou pozici a cílíme až na 10 EUR. Stop-loss pokládáme na 13,75 EUR.

Deutsche Bank - technická analýza (26. 2. 2018)

Prorazí akcie W. W. Grainger pásmo konsolidace?

Americká společnost W. W. Grainger obchoduje s průmyslovými komoditami. V poslední době překvapila pozitivními čtvrtletními výsledky, díky nimž titul skokově posílil a vytvořil gap.

Korekce, která se prohnala celou Wall Street, titul srazila níže, kurz se ale zarazil na důležitých klouzavých průměrech. Titul tak demonstruje relativní sílu a pokračuje v růstovém trendu. Maximum by mělo být brzy překonáno.

Nákupní pokyn nastavujeme na 273 USD. Jakmile cena akcií vystoupá na tuto hladinu, býci by měli být opět aktivní a vytvořit silnou poptávku. Stop-loss umístíme pod poslední minimum na 260 USD, což výrazně snižuje rizikovost pozice.

W. W. Grainger - technická analýza (26. 2. 2018)

Kompletní analýza s konkrétními úrovněmi vstupu a výstupu

Chcete podrobné analýzy s konkrétními úrovněmi vstupu a výstupu pro všechny výše zmíněné tituly? Registrujte se k odběru investičního newsletteru Breakout Trader, a to zdarma a bez závazků.

CHCI ODEBÍRAT NEWSLETTER BREAKOUT TRADER

Investiční newsletter Breakout Trader nabízí každý týden pět investičních analýz. Jedná se o analýzu čtyř světových akcií a jednoho ETF. Analýzy obsahují konkrétní úrovně vstupu i výstupu (stop-loss i cílové ceny). Komplexní krátkodobá analýza jednotlivých titulů přibližuje investorům strategii zkušených investičních profesionálů.

Upozornění: Všechny úrovně vstupů i výstupů z obchodů vycházejí z osobních strategií autorů newsletteru a mají pouze informativní charakter. Neměly by být chápány jako specifická nákupní a prodejní doporučení, ale jako podklad pro další analýzu se zohledněním investičních možností a zkušeností. Ujistěte se, že znáte podmínky investičního newsletteru.