Akciové nápady na příští dny: Michael Kors a CVR Refining
|

Akciové nápady na příští dny: Michael Kors a CVR Refining

Tento týden naše analytiky sestavující newsletter Breakout Trader zaujaly akcie společností Michael Kors, CVR Refining, Akzo Nobel a SAP a také PowerShares EQQQ Nasdaq 100 UCITS ETF.

Technická analýza Akciové tipy Investiční tipy Trading Spekulace Americké akcie

Prorazí akcie společnosti Michael Kors současnou formaci?

Cena akcií americké módní značky Michael Kors se pohybuje od začátku roku bez jasného směru. Okolo 70 USD se vytvořila silná hranice odporu. Naopak podporu nalezneme u lokálního dna v rozmezí 56-57 USD.

Obchodníci si na výraznější posun ceny budou muset ještě počkat. Impulzem k takovému pohybu by mohlo být prolomení hladiny 69-70 USD. Předchozí nejvyšší vrchol na 100 USD by mohl být potenciálním cílem pohybu.

Agresivnější obchodníci mohou nákupy uskutečnit již nad 69 USD. Cena by se neměla opět svézt pod 65 USD. Čtvrtletní výsledky budou zveřejněny až koncem srpna, do té doby by neměla přijít žádná překvapení, pokud jde o fundament.

Michael Kors - technická analýza (9. 7. 2018)

Budou akcie firmy CVR Refining pokračovat v růstovém trendu?

Ropný a obecně energetický sektor nabírají na síle. Na aktuálních úrovních jsme již byli schopni vstoupit do několika ziskových obchodů. CVR Refining je jedním z nejvýkonnějších titulů posledních měsíců a po krátké červnové konsolidaci se zdá, že jsou akcie připraveny se opět vydat vzhůru.

Pokud býci zahájí další postup, akcie by mohly opět rychle nabrat na síle. V posledních týdnech se cena dokonce zdvojnásobila. Potenciál pokračovat ještě výše je značný, zatímco riziko je celkem přijatelné. Poměr možného zisku vůči riziku je přes čtyři, což znamená, že jde potenciálně o obchodní příležitost týdne.

Vstupovali bychom do pozice nad vrcholem z pondělí. Následně by mělo být pro kurz snadné postupovat výše. Stop-loss bychom měli umístit pode dno korekce. Ta dosáhla až k linii 50denního průměru, níže by cena aktuálně klesat neměla.

CVR Refining - technická analýza (9. 7. 2018)

Kompletní analýza s konkrétními úrovněmi vstupu a výstupu

Chcete podrobné analýzy s konkrétními úrovněmi vstupu a výstupu pro všechny výše zmíněné tituly? Registrujte se k odběru investičního newsletteru Breakout Trader, a to zdarma a bez závazků.

CHCI ODEBÍRAT NEWSLETTER BREAKOUT TRADER

Investiční newsletter Breakout Trader nabízí každý týden pět investičních analýz. Jedná se o analýzu čtyř světových akcií a jednoho ETF. Analýzy obsahují konkrétní úrovně vstupu i výstupu (stop-loss i cílové ceny). Komplexní krátkodobá analýza jednotlivých titulů přibližuje investorům strategii zkušených investičních profesionálů.

Upozornění: Všechny úrovně vstupů i výstupů z obchodů vycházejí z osobních strategií autorů newsletteru a mají pouze informativní charakter. Neměly by být chápány jako specifická nákupní a prodejní doporučení, ale jako podklad pro další analýzu se zohledněním investičních možností a zkušeností. Ujistěte se, že znáte podmínky investičního newsletteru.