Akciové nápady na příští dny: Newmont Mining a Guidewire Software
|

Akciové nápady na příští dny: Newmont Mining a Guidewire Software

Tento týden naše analytiky sestavující newsletter Breakout Trader zaujaly akcie společností Newmont Mining, Guidewire Software, RWE a Wolters Kluwer a také iPath S&P 500 VIX Short Term Futures TM ETN.

Technická analýza Akciové tipy Investiční tipy Trading Americké akcie Spekulace

Naváží akcie Newmont Mining na růstový trend?

S nedávným oživením na trhu se zlatem se i akcie těžařů zlata dočkaly růstu. Celý sektor vykazuje pozitivní náladu. Od června do září se akcie pohybovaly v jednoznačném růstovém trendu, případné korekce byly vždy rychle skoupeny.

Aktuálně se titul obchoduje v úzkém rozpětí, dlouhodobý klouzavý průměr slouží jako plovoucí hladina podpory a trh ji respektuje. V případě proražení výše může dojít k zažehnutí dalšího nákupního momenta, podobně jako tomu bylo v červenci a srpnu.

Nákupní signál do pozice vidíme na 38,55 USD. Pouze pokud cena tuto hladinu překoná, jsme ochotni otevřít LONG obchod. Stop-loss patří v tomto případě pod aktuální minimum na hodnotu 36,69 USD, se ziskem míříme k 42 USD.

Newmont Mining - technická analýza (10. 10. 2017)

Prorazí akcie Guidewire Software pásmo konsolidace?

Americká softwarová společnost má za sebou vydařené období. Od ledna akcie přidaly více než 50 % a konec trendu se zdá být v nedohlednu. Na grafu se v pravidelném rytmu střídají vyšší maxima a vyšší minima, trend zůstává neporušený.

Akcie se aktuálně obchodují v zahuštěném úzkém pásmu. Klouzavý průměr nepouští titul níže. V případě, že trh prolomí naznačenou rezistenci, půjde o čistý nákupní signál.

Z hlediska potenciálu nabízí titul velice slibnou příležitost. V cestě výše mu nebrání žádná klíčová úroveň, a z dlouhodobého hlediska tak může přijít výrazné zhodnocení. Do pozice vstupujeme až na 79 USD (po potvrzení proražení výše). Stop-loss pokládáme pod minimum z posledních dnů, se ziskem míříme na 85 USD.

Guidewire Software - technická analýza (10. 10. 2017)

Kompletní analýza s konkrétními úrovněmi vstupu a výstupu

Chcete podrobné analýzy s konkrétními úrovněmi vstupu a výstupu pro všechny výše zmíněné tituly? Registrujte se k odběru investičního newsletteru Breakout Trader, a to zdarma a bez závazků.

CHCI ODEBÍRAT NEWSLETTER BREAKOUT TRADER

Investiční newsletter Breakout Trader nabízí každý týden pět investičních analýz. Jedná se o analýzu čtyř světových akcií a jednoho ETF. Analýzy obsahují konkrétní úrovně vstupu i výstupu (stop-loss i cílové ceny). Komplexní krátkodobá analýza jednotlivých titulů přibližuje investorům strategii zkušených investičních profesionálů.

Upozornění: Všechny úrovně vstupů i výstupů z obchodů vycházejí z osobních strategií autorů newsletteru a mají pouze informativní charakter. Neměly by být chápány jako specifická nákupní a prodejní doporučení, ale jako podklad pro další analýzu se zohledněním investičních možností a zkušeností. Ujistěte se, že znáte podmínky investičního newsletteru.

Breakout Trader (5 analýz týdně)