Akciové nápady na příští dny: Select Comfort a Cerner Corporation
|

Akciové nápady na příští dny: Select Comfort a Cerner Corporation

Tento týden naše analytiky sestavující newsletter Breakout Trader zaujaly akcie společností Select Comfort, Cerner Corporation, Infineon Technologies a Royal Boskalis Westminster a také SPDR S&P 500 TRUST ETF.

Technická analýza Akciové tipy Investiční tipy Trading Americké akcie Spekulace Zdravotní péče

Prorazí akcie Select Comfort formaci trojúhelníku?

Select Comfort je americká společnost vyrábějící nábytek, bytové doplňky a domácí spotřebiče. Její cenné papíry prudce reagovaly na pozitivní kvartální hospodářská data, když si připsaly více než 25 % během jediného dne.

Po výrazném pohybu vzhůru se cena mírně stahuje níže a vytváří formaci trojúhelníku. Nakupující ale drží cenu stále nad supportem zhruba na 30 USD. Technicky vzato jde o velice zajímavé nastavení pro trendový obchod.

Vstup do LONG pozice plánujeme při proražení na 31,80 USD, maximu z posledního týdne. Pokud cena překoná tento klíčový bod, bude to potvrzení síly. Pokud naopak cena prolomí support, od obchodu upouštíme. Nyní je potřeba trpělivě čekat na potvrzení obratu a nevstupovat předčasně. Se ziskem míříme na 39 USD, stop-loss definujeme těsně pod support na 30,20 USD.

Select Comfort - technická analýza (9. 5. 2017)

Naváží akcie Cerner Corporation na růstový trend?

Americká společnost Cerner Corporation je dodavatelem softwarových řešení pro zdravotnický sektor. I ona reportovala nad očekávání dobré hospodářské výsledky. Díky tomu akcie koncem dubna vyrazily nahoru a připsaly si solidní zisk. Společnosti se ale daří celý rok.

Z technického hlediska vidíme na grafu formaci býčí vlajky, což je nastavení se solidní pravděpodobností dalšího růstu. V případě proražení horní hrany lze očekávat další silný nárůst ceny. Nebylo by žádným překvapením, kdyby do konce května akcie překonaly hladinu 70 USD.

Jako ideální vstup do pozice se jeví proražení maxima z posledních dnů na 65,30 USD. Pokud se cena dostane nad tuto hladinu, otevíráme LONG pozici a spekulujeme na pokračování růstového trendu. Stop-loss patří pod vykreslené riziko posledního týdne na 63,20 USD.

Cerner Corporation - technická analýza (9. 5. 2017)

Kompletní analýza s konkrétními úrovněmi vstupu a výstupu

Chcete podrobné analýzy s konkrétními úrovněmi vstupu a výstupu pro všechny výše zmíněné tituly? Registrujte se k odběru investičního newsletteru Breakout Trader, a to zdarma a bez závazků.

CHCI ODEBÍRAT NEWSLETTER BREAKOUT TRADER

Investiční newsletter Breakout Trader nabízí každý týden pět investičních analýz. Jedná se o analýzu čtyř světových akcií a jednoho ETF. Analýzy obsahují konkrétní úrovně vstupu i výstupu (stop-loss i cílové ceny). Komplexní krátkodobá analýza jednotlivých titulů přibližuje investorům strategii zkušených investičních profesionálů.

Upozornění: Všechny úrovně vstupů i výstupů z obchodů vycházejí z osobních strategií autorů newsletteru a mají pouze informativní charakter. Neměly by být chápány jako specifická nákupní a prodejní doporučení, ale jako podklad pro další analýzu se zohledněním investičních možností a zkušeností. Ujistěte se, že znáte podmínky investičního newsletteru.

Breakout Trader (5 analýz týdně)