Akciové nápady na příští dny: Select Comfort a Ichor Holdings
|

Akciové nápady na příští dny: Select Comfort a Ichor Holdings

Tento týden naše analytiky sestavující newsletter Breakout Trader zaujaly akcie společností Select Comfort, Ichor Holdings, Wacker Neuson a Gemalto a také United States Oil Fund ETF.

Technická analýza Akciové tipy Investiční tipy Trading Americké akcie Spekulace

Prorazí akcie Select Comfort dvojitý vrchol?

Americký výrobce a exportér nábytku přesvědčil investory solidními kvartálními výsledky. V reakci na to jsme v dubnu zaznamenali výrazný gap ceny výše, následoval pullback, který se zarazil o 50denní klouzavý průměr (modrá linie). Nyní je cena opět blízko maxima.

Titul před pár týdny zaútočil na maxima na hladině 33 USD, ale nakupující neměli dostatečnou sílu. Aktuálně se na grafu tvoří formace býčí vlajky, která do trhu natahuje prodávající, jejichž stop příkazy mohou sloužit jako palivo pro rychlý pohyb vzhůru. Právě na to spekulujeme.

Jako nejvhodnější se jeví otevření LONG pozice na 32,55 USD, což je vrchol z posledních dnů. Protože po případném proražení výše očekáváme rychlejší zavírání SHORT pozic, se ziskem míříme až k 38 USD. Stop-loss stačí malý a pokládáme ho pod vykreslené riziko z posledních dnů na 30,89 USD.

Select Comfort - technická analýza (27. 6. 2017)

Naváží akcie Ichor Holdings na růstový trend?

Dodavatel polovodičů Ichor Holdings je spíše spekulativní titul. Nárůst obratu firmy vedl letos k výraznému růstu ceny akcií. Ta se od ledna více než ztrojnásobila.

V posledních dnech cena výrazně klesala a titul se zarazil až o plovoucí support znázorněný klouzavými průměry. V případě, že se býci opět chopí kormidla a vytáhnou cenu nad naznačenou úroveň rezistence na 24,50 USD, bude to dobrá příležitost pro nastoupení do rozjetého trendu.

Potenciál růstu má titul značný. Nedivili bychom se, kdyby cena narostla o 40-50 %. Vstupujeme LONG po proražení horní hrany naznačené konsolidace na 24,60 USD, s první částí pozice míříme před proražení posledního maxima na 29,50 USD, stop-loss pokládáme pod minimum z posledních dnů na 21,90 USD.

Ichor Holdings - technická analýza (27. 6. 2017)

Kompletní analýza s konkrétními úrovněmi vstupu a výstupu

Chcete podrobné analýzy s konkrétními úrovněmi vstupu a výstupu pro všechny výše zmíněné tituly? Registrujte se k odběru investičního newsletteru Breakout Trader, a to zdarma a bez závazků.

CHCI ODEBÍRAT NEWSLETTER BREAKOUT TRADER

Investiční newsletter Breakout Trader nabízí každý týden pět investičních analýz. Jedná se o analýzu čtyř světových akcií a jednoho ETF. Analýzy obsahují konkrétní úrovně vstupu i výstupu (stop-loss i cílové ceny). Komplexní krátkodobá analýza jednotlivých titulů přibližuje investorům strategii zkušených investičních profesionálů.

Upozornění: Všechny úrovně vstupů i výstupů z obchodů vycházejí z osobních strategií autorů newsletteru a mají pouze informativní charakter. Neměly by být chápány jako specifická nákupní a prodejní doporučení, ale jako podklad pro další analýzu se zohledněním investičních možností a zkušeností. Ujistěte se, že znáte podmínky investičního newsletteru.

Breakout Trader (5 analýz týdně)