Akciové nápady na příští dny: Spotify a Nexstar Media
|

Akciové nápady na příští dny: Spotify a Nexstar Media

Tento týden naše analytiky sestavující newsletter Breakout Trader zaujaly akcie společností Spotify, Nexstar Media Group, Infineon a Vopak a také iShares Nasdaq Biotech ETF.

Technická analýza Akciové tipy Investiční tipy Trading Spekulace Americké akcie

Je čas nakoupit akcie Spotify?

Spotify je nejpopulárnější služba pro on-line streamování hudby. Na burzu uvedla akcie letos v dubnu. Od té doby se cena celkem stabilně drží v postranním trendu a aktuálně proráží naznačenou formaci trojúhelníku.

Taková price action je znamením síly, a proto budeme chtít vstupovat do LONG pozice. Vzhledem k tomu, že k proražení již došlo, budeme do pozice vstupovat limitem. Odhad rizika a potenciálu je u tohoto titulu těžší, protože graf má jen krátkou historii.

Nákupní pokyn nastavujeme na 159 USD. Těsně pod ním je rychlejší klouzavý průměr, který může posloužit jako podpora. Ziskový cíl nastavujeme na 175 USD a stop-loss pod poslední swing low na 151 USD.

Spotify - technická analýza (4. 6. 2018)

Chystá se obrat trendu na trhu s akciemi Nexstar Media?

Americká telekomunikační společnost Nexstar Media je největším poskytovatelem televizních přenosů v USA. Cena jejích akcií stabilně roste již několik let, ale začátek letošního roku byl ve znamení poklesů.

Od konce ledna do konce dubna cena padala, což je u tohoto titulu nevídané. Sestupný trend se zarazil o hladinu 60 USD, nyní již akcie opět nabírají na síle. Aktuálně sledujeme vyšší maxima a stabilizaci nad klouzavými průměry. To je klíčová hladina, od které lze časovat vstup.

Vstupovat budeme na 67,30 USD. Nastavujeme nákupní stop pokyn, který bude spuštěn jen v případě, že cena tuto oblast prolomí. Pokud se naopak graf kurzu ohne dolů pod 65,40 USD, od vstupu upouštíme. Se ziskem míříme na 80 USD a stop-loss položíme na 65,40 USD.

Nexstar Media Group - technická analýza (4. 6. 2018)

Kompletní analýza s konkrétními úrovněmi vstupu a výstupu

Chcete podrobné analýzy s konkrétními úrovněmi vstupu a výstupu pro všechny výše zmíněné tituly? Registrujte se k odběru investičního newsletteru Breakout Trader, a to zdarma a bez závazků.

CHCI ODEBÍRAT NEWSLETTER BREAKOUT TRADER

Investiční newsletter Breakout Trader nabízí každý týden pět investičních analýz. Jedná se o analýzu čtyř světových akcií a jednoho ETF. Analýzy obsahují konkrétní úrovně vstupu i výstupu (stop-loss i cílové ceny). Komplexní krátkodobá analýza jednotlivých titulů přibližuje investorům strategii zkušených investičních profesionálů.

Upozornění: Všechny úrovně vstupů i výstupů z obchodů vycházejí z osobních strategií autorů newsletteru a mají pouze informativní charakter. Neměly by být chápány jako specifická nákupní a prodejní doporučení, ale jako podklad pro další analýzu se zohledněním investičních možností a zkušeností. Ujistěte se, že znáte podmínky investičního newsletteru.