Akciové nápady na příští dny: Star Bulk a Kite Pharma
|

Akciové nápady na příští dny: Star Bulk a Kite Pharma

Tento týden naše analytiky sestavující newsletter Breakout Trader zaujaly akcie společností Star Bulk, Kite Pharma, Fresenius a Wolters Kluwer a také iShares Nasdaq Biotech ETF.

Technická analýza Akciové tipy Investiční tipy Trading Americké akcie Spekulace Biotechnologie Doprava

Naváží akcie Star Bulk na růstový trend?

V posledních měsících ceny akcií firem, které se specializují na lodní dopravu, opakovaně zažívaly prudké výkyvy. Akcie společností Star Bulk nebo Diana Shipping téměř zdvojnásobily hodnotu během několika obchodních dnů, většinou ale vrátily všechny své zisky. Star Bulk je ovšem jednou z mála výjimek, které si udržely punc posilujícího titulu.

Aktuálně na grafu sledujeme odraz od dvojitého dna, tedy poměrně zajímavou technickou formaci. Pokud support na 9 USD vydrží, budeme to vnímat jako potvrzení nákupní nálady, takže by bylo možné předpokládat další růst ceny.

Vstup se nabízí nad maximem z posledních dnů na 10,20 USD. Stop-loss pokládáme pod poslední minimum a vzhledem k vyššímu riziku pozici otevíráme s polovičním objemem. Míříme na zisk na 12,50 USD.

Star Bulk Carriers - technická analýza (25. 4. 2017)

Prorazí akcie Kite Pharma aktuální trojúhelníkovou formaci?

Na watchlist se vrací celý biotechnologický sektor, a proto má smysl vybrat i jednu konkrétní akcii, která dobře reprezentuje optimistickou náladu v odvětví. Společnost Kite Pharma je aktuálně jedním z nejlépe skórujících biotechnologických titulů. Býci tento cenný papír doslova milují.

Společnost v březnu předvedla, jaký skrývá potenciál, když cena jejích akcií vylétla o vice než 60 % během pár týdnů. Aktuálně se titul obchoduje v neutrálním kanálu, pásmo se zahušťuje, ale cena se stále drží nad oběma klouzavými průměry a připravuje se na proražení výše.

V případě posunu nad pásmo předpokládáme další prudký nárůst o zhruba 30 %. Do nákupní pozice budeme vstupovat při proražení maxima z posledního týdne, stop-loss pokládáme pod minimum z uplynulého týdne. Cílíme až na hladinu 110 USD.

Kite Pharma - technická analýza (25. 4. 2017)

Kompletní analýza s konkrétními úrovněmi vstupu a výstupu

Chcete podrobné analýzy s konkrétními úrovněmi vstupu a výstupu pro všechny výše zmíněné tituly? Registrujte se k odběru investičního newsletteru Breakout Trader, a to zdarma a bez závazků.

CHCI ODEBÍRAT NEWSLETTER BREAKOUT TRADER

Investiční newsletter Breakout Trader nabízí každý týden pět investičních analýz. Jedná se o analýzu čtyř světových akcií a jednoho ETF. Analýzy obsahují konkrétní úrovně vstupu i výstupu (stop-loss i cílové ceny). Komplexní krátkodobá analýza jednotlivých titulů přibližuje investorům strategii zkušených investičních profesionálů.

Upozornění: Všechny úrovně vstupů i výstupů z obchodů vycházejí z osobních strategií autorů newsletteru a mají pouze informativní charakter. Neměly by být chápány jako specifická nákupní a prodejní doporučení, ale jako podklad pro další analýzu se zohledněním investičních možností a zkušeností. Ujistěte se, že znáte podmínky investičního newsletteru.

Breakout Trader (5 analýz týdně)