Akciové nápady na příští dny: TD Ameritrade Holding a Alnylam Pharmaceuticals
|

Akciové nápady na příští dny: TD Ameritrade Holding a Alnylam Pharmaceuticals

Tento týden naše analytiky sestavující newsletter Breakout Trader zaujaly akcie společností TD Ameritrade Holding, Alnylam Pharmaceuticals, Airbus a Koninklijke Ahold Delhaize a také VanEck Vectors Gold Miners ETF.

Technická analýza Akciové tipy Investiční tipy Trading Americké akcie Spekulace

Naváží akcie TD Ameritrade Holding na růstový trend?

Cenné papíry americké brokerské společnosti byly po řadu měsíců velice dobrou investicí. Titul v pravidelných intervalech překonával maxima. Poslední pěkný nákupní signál přišel v září letošního roku, od té doby cena opět roste.

Nyní se akcie obchodují spíše do strany a cena vytváří formaci trojúhelníku. V případě jejího proražení výše budeme spekulovat na pokračování růstového trendu. Firma nedávno zveřejnila kvartální výsledky, které nebyly vůbec špatné. Domníváme se tedy, že růst by měl ještě nějakou dobu vydržet.

Do pozice budeme vstupovat po proražení nad 49,70 USD, kdy bude potvrzen únik nad horní hranu trojúhelníku. Riziko tohoto obchodu je malé, stop-loss umístíme pod minimum z posledních dnů. Se ziskem míříme na 53,50 USD.

TD Ameritrade Holding - technická analýza (28. 11. 2017)

Prorazí akcie Alnylam Pharmaceuticals aktuální formaci?

Akcie biotechnologické společnosti Alnylam přidaly od začátku roku více než 200 %. Akcie je zvlášť zajímavá, protože vykazuje dlouhodobě relativní sílu ve srovnání s biotechnologickým sektorem jako celkem.

Letmým pohledem na graf odhalíme přesvědčivý růstový trend. Vyhlášení hospodářských výsledků v září katapultovalo cenu nad dlouhodobou rezistenci. Korekce se zarážejí o klouzavý průměr, proražení výše jsou velice silná.

Do nákupní pozice budeme vstupovat po proražení nad 135 USD. Umístění stop-lossu je poněkud obtížnější – agresivněji se nabízí zavírat pozici hned pod minimem z posledních dnů, my ale titulu dáme o něco více prostoru a umístíme stop-loss až pod minimum z posledního swingu na 124 USD. Se ziskem míříme na 160 USD.

Alnylam Pharmaceuticals - technická analýza (28. 11. 2017)

Kompletní analýza s konkrétními úrovněmi vstupu a výstupu

Chcete podrobné analýzy s konkrétními úrovněmi vstupu a výstupu pro všechny výše zmíněné tituly? Registrujte se k odběru investičního newsletteru Breakout Trader, a to zdarma a bez závazků.

CHCI ODEBÍRAT NEWSLETTER BREAKOUT TRADER

Investiční newsletter Breakout Trader nabízí každý týden pět investičních analýz. Jedná se o analýzu čtyř světových akcií a jednoho ETF. Analýzy obsahují konkrétní úrovně vstupu i výstupu (stop-loss i cílové ceny). Komplexní krátkodobá analýza jednotlivých titulů přibližuje investorům strategii zkušených investičních profesionálů.

Upozornění: Všechny úrovně vstupů i výstupů z obchodů vycházejí z osobních strategií autorů newsletteru a mají pouze informativní charakter. Neměly by být chápány jako specifická nákupní a prodejní doporučení, ale jako podklad pro další analýzu se zohledněním investičních možností a zkušeností. Ujistěte se, že znáte podmínky investičního newsletteru.

Breakout Trader (5 analýz týdně)