Akciové nápady na příští dny: Twitter a Square
|

Akciové nápady na příští dny: Twitter a Square

Tento týden naše analytiky sestavující newsletter Breakout Trader zaujaly akcie společností Twitter, Square, Innogy a Unibail-Rodamco a také Guggenheim Solar ETF.

Technická analýza Akciové tipy Investiční tipy Trading Americké akcie Spekulace Twitter

Naváží akcie společnosti Twitter na růstový trend?

Sociální síť Twitter si mnoho pozornosti býků zatím nevysloužila, od IPO poznaly akcie téměř výhradně jižní směr. Výprodeje byly zrychlovány neuspokojivými kvartálními výsledky. Až v listopadu letošního roku se objevily pozitivní zprávy. Twitter dokázal investory potěšit pozitivními čísly, což se odrazilo ve vývoji ceny.

Na grafu jsou zřetelné pozitivní nárůsty momenta, které jsou však rychle následovány prudkými korekcemi. Po propadu z minulého týdne by nyní měl zafungovat 20denní průměr jako support a s ohledem na míru předchozích pohybů se nabízí potenciál až 15% rally.

Budeme spekulovat na odraz ceny, vstup do pozice volíme těsně nad 21 USD, což je maximum z předchozích dvou dnů. Stop-loss umístíme pod minimum aktuální korekce, což implikuje riziko okolo 5 %.

Twitter - technická analýza (5. 12. 2017)

Odrazí se akcie Square od klouzavého průměru?

Společnost Square je jedním z letošních burzovních vítězů, cena akcií se od začátku roku více než ztrojnásobila. První významnější korekce přišla až v posledních dnech, technicky se však titul stále nachází v býčím trendu.

Kurz se nachází na úrovni 50denního průměru, což nabízí výbornou obchodní příležitost. Pokud se vrátí růst, mohlo by dojít k rychlé explozi, kterou si nechceme nechat ujít.

Pokud by akcie zavřely pod zmíněným průměrem, strategie by již nebyla aktuální. Před vstupem tedy titul musí prokázat sílu. Nabízí se proto vstup nad maximem ze začátku týdne a stop-loss pod minimem ze začátku týdne. Zajímavý je také vyšší podíl SHORT pozic v akciích Square.

Square - technická analýza (5. 12. 2017)

Kompletní analýza s konkrétními úrovněmi vstupu a výstupu

Chcete podrobné analýzy s konkrétními úrovněmi vstupu a výstupu pro všechny výše zmíněné tituly? Registrujte se k odběru investičního newsletteru Breakout Trader, a to zdarma a bez závazků.

CHCI ODEBÍRAT NEWSLETTER BREAKOUT TRADER

Investiční newsletter Breakout Trader nabízí každý týden pět investičních analýz. Jedná se o analýzu čtyř světových akcií a jednoho ETF. Analýzy obsahují konkrétní úrovně vstupu i výstupu (stop-loss i cílové ceny). Komplexní krátkodobá analýza jednotlivých titulů přibližuje investorům strategii zkušených investičních profesionálů.

Upozornění: Všechny úrovně vstupů i výstupů z obchodů vycházejí z osobních strategií autorů newsletteru a mají pouze informativní charakter. Neměly by být chápány jako specifická nákupní a prodejní doporučení, ale jako podklad pro další analýzu se zohledněním investičních možností a zkušeností. Ujistěte se, že znáte podmínky investičního newsletteru.

Breakout Trader (5 analýz týdně)