Akciové nápady na příští dny: Workday a OraSure Technologies
|

Akciové nápady na příští dny: Workday a OraSure Technologies

Tento týden naše analytiky sestavující newsletter Breakout Trader zaujaly akcie společností Workday, OraSure Technologies, Infineon Technologies a Unilever a také SPDR Select Sector Financial ETF.

Technická analýza Akciové tipy Investiční tipy Trading Americké akcie Spekulace

Prorazí akcie Workday aktuální rezistenci

Americký výrobce softwaru se specializací na firemní řešení vstoupil na burzu v roce 2012. Zejména letos se akcie ukázaly být velice při chuti a výrazně přidaly. Aktuálně se nacházejí těsně pod maximem z předchozího roku a proražení výše se zdá jako velice pravděpodobné.

V případě prolomení aktuální rezistence na ceně okolo 104 USD může titul získat další růstové momentum podobné tomu, jaké jsme viděli v dubnu či květnu letošního roku, kdy cena stoupla o více než 20 USD. Absolutní maximum je na 116 USD, což je vhodná hladina pro výběr zisků.

Z dlouhodobého hlediska je patrný support na 93 USD, z krátkodobého se u maxima tvoří formace býčí vlajky, jejíž minimum lze považovat za hranici rizika. Stop-loss tedy pokládáme na 101,40 USD, se ziskem míříme ke 115 USD a vstup plánujeme po proražení nad 105 USD.

Workday - technická analýza (25. 7. 2017)

Naváží akcie OraSure Technologies na růstový trend?

Americká společnost OraSure Technologies je letos jedním z nejlépe skórujících titulů na Wall Street. Cena akcií se od ledna více než zdvojnásobila a vše nasvědčuje tomu, že se růstový trend jen tak nezastaví.

Po rychlejším nárůstu v posledních týdnech cena mírně koriguje a zastavuje se o rychlejší klouzavý průměr (zelená linie). Reakce nakupujících na tento plovoucí support je zřejmá, titul okamžitě otáčí, růst by tedy měl pokračovat.

Jako vhodný vstup do nákupní pozice se jeví proražení nad 18,70 USD, stop-loss v tomto případě stačí pod minimum z posledního týdne na 17,90 USD. Se ziskem míříme až na 22 USD, což znamená příznivý poměr rizika a zisku.

OraSure Technologies - technická analýza (25. 7. 2017)

Kompletní analýza s konkrétními úrovněmi vstupu a výstupu

Chcete podrobné analýzy s konkrétními úrovněmi vstupu a výstupu pro všechny výše zmíněné tituly? Registrujte se k odběru investičního newsletteru Breakout Trader, a to zdarma a bez závazků.

CHCI ODEBÍRAT NEWSLETTER BREAKOUT TRADER

Investiční newsletter Breakout Trader nabízí každý týden pět investičních analýz. Jedná se o analýzu čtyř světových akcií a jednoho ETF. Analýzy obsahují konkrétní úrovně vstupu i výstupu (stop-loss i cílové ceny). Komplexní krátkodobá analýza jednotlivých titulů přibližuje investorům strategii zkušených investičních profesionálů.

Upozornění: Všechny úrovně vstupů i výstupů z obchodů vycházejí z osobních strategií autorů newsletteru a mají pouze informativní charakter. Neměly by být chápány jako specifická nákupní a prodejní doporučení, ale jako podklad pro další analýzu se zohledněním investičních možností a zkušeností. Ujistěte se, že znáte podmínky investičního newsletteru.

Breakout Trader (5 analýz týdně)