Alternativa středního proudu: Jedinečná možnost dozvědět se více o žhavém investičním trendu!
|

Alternativa středního proudu: Jedinečná možnost dozvědět se více o žhavém investičním trendu!

Umění, víno a další alternativní investice se v posledních letech staly běžnou součástí portfolia nejen těch nejbohatších. Organizátoři cyklu ABCD investora v součinnosti s Investičním webem vám i proto nabízejí jedinečnou možnost dozvědět se, jak, proč a které z nich se mohou hodit právě vám. To vše v inspirativním prostředí pražské Galerie Pro arte. První tři přihlášení (s doprovodem) mají vstup zdarma.

Investiční portfolio Pravidla a doporučení pro investování Ponaučení pro investory Investování Umění Investiční alternativy Sběratelství

Cyklus seminářů ABCD investora od 5. února 2019 opět nabídl unikátní možnost získat formou zábavných interaktivních přednášek komplexní a prakticky využitelné informace o sestavování osobního portfolia. O své zkušenosti a tipy se na pražské Vysoké škole ekonomické s účastníky podělili přední domácí odborníci na investování. Shrnutí toho nejpodstatnějšího, co v rámci šesti seminářů zaměřených na hlavní třídy aktiv zaznělo, najdete ZDE.

V rámci probíhající nadstavby nabízejí organizátoři ABCD společně s Investičním webem, mediálním partnerem projektu, účast na chystaném semináři věnovaném alternativním investicím. Ten je spojen se zakončením výstavy C(age)A(damčiak)G(rygar): Ticho, zvuk, hudba a koná se již v úterý 14. května 2019 od 17.30 v Galerii Pro arte (Tržiště 13, Vratislavský palác, Praha 1).

Krásné umění a dobré víno doplní tipy, jak i vaše portfolio doplnit o alternativy:

  • Alexandra Špoková (finanční ředitelka, Pro arte)
  • Lukáš Vácha (člen představenstva, Conseq IM)
  • Štěpán Uherík (investiční stratég, Save & Capital)

Vstup na akci bude umožněn jen zvaným a registrovaným. Pro zájemce z řad těch, kteří se neúčastnili celého cyklu, jsme nicméně přichystali tři místa (s možností doprovodu). Alokována budou těm, kteří se jako první zaregistrují prostřednictvím e-mailu zaslaného na abcdzi@seznam.cz (do předmětu napište "ABCD – alternativy").

Mimopražským zájemcům o strukturované tipy na to, jak sestavit a rebalancovat portfolio, organizátoři ABCD v tomto semestru vyšli vstříc projektem ABCD investora Tour. Ten již zavítal do Českých Budějovic a Brna, 3. června 2019 od 16.30 pak nabídne komentář k aktuálnímu dění a očekávanému vývoji na trzích na Vysoké škole podnikání a práva v Ostravě. O své názory se na něm podělí:

  • Štěpán Uherík (investiční stratég, Save & Capital)
  • Miroslav Novák (hlavní ekonom, AKCENTA CZ)

Kapacita seminářů konaných v rámci Tour se pohybuje mezi 40 a 50 místy s tím, že zhruba polovina je rezervována pro studenty. Zbytek se rozdělí mezi investory z řad veřejnosti. Zájemci se stále mohou registrovat prostřednictvím e-mailu zaslaného na abcdzi@seznam.cz (do předmětu napište "ABCD – Ostrava").

Podrobnější informace o cyklu, vybrané záznamy ze seminářů a prezentace vystupujících nabízí web ABCD začínajícího investora. Historický exkurz do roku 2015, kdy ABCD zažívala premiéru paralelně na pražské Vysoké škole ekonomické a brněnské Mendelově univerzitě, najdete ZDE.

Partnery jarního cyklu ABCD začínajícího (a mírně pokročilého) investora jsou Burza cenných papírů Praha a poradenská společnost Save & Capital. ABCD Tour se koná za podpory Jihočeské univerzity České Budějovice, Mendelovy univerzity v Brně a Vysoké školy podnikání a práva v Ostravě. Mediálním partnerem projektu je Investiční web.