DEGIRO rozšiřuje partnerství s největšími světovými burzami
|

DEGIRO rozšiřuje partnerství s největšími světovými burzami

Nizozemský on-line broker DEGIRO neustále buduje svou nabídku jak pro klienty, tak v zákulisí. Společnost, která má v průměru o 74 % nižší poplatky než konkurence v České republice, buduje vztahy s některými předními burzami. Jen v roce 2017 DEGIRO zahájilo partnerství se dvěma významnými hráči na trhu s deriváty.

Trading Intradenní obchodování Obchodování Poplatky

V lednu se společnost DEGIRO připojila k partnerství se znalostmi s největší evropskou derivátovou burzou, německým Eurexem. Cílem partnerství je poskytování vzdělávacích zdrojů burzy přímo drobným investorům. Po několika měsících se společnost DEGIRO spojila také se společností Chicago Mercantile Exchange (CME), předním světovým trhem s deriváty. Kromě toho, že zákazníci mají přístup k hlavním opcím a futures kontraktům (jako jsou například E-mini Nasdaq 100 a S&P 500), mohou také získat vlastní zdroje přímo z burzy. Cílem bylo přiblížit širokou nabídku informací z těchto burz drobným investorům.

"Tento krok dokonale zapadá do naší dlouhodobé strategie. Jako jeden z největších brokerů v Evropě cítíme, že je naší povinností více se angažovat v oblasti vzdělávání. Očekáváme, že v budoucnu ohlásíme další kroky k dosažení tohoto cíle," uvedl zakladatel DEGIRO Gijs Nagel.

Zmíněné kroky jsou součástí dlouholeté spolupráce s burzou Euronext. Když bylo DEGIRO poprvé vyhlášeno největším brokerem ve svém domovském Nizozemsku, vytvořila společnost partnerství s Euronextem, který je jednou z deseti největších světových burz podle objemu obchodů. Od roku 2014 společnost DEGIRO nabízí přímou komunikaci s burzou drobným investorům.

Úspěch DEGIRO vychází z jedinečné schopnosti nabízet extrémně nízké poplatky a z přístupu k více než 65 burzám na světě. Firma neustále rozšiřuje nabídku a má v úmyslu zavést do své platformy také více vzdělávacího obsahu. Díky těmto partnerstvím společně s očekáváním několika dalších v budoucnu se společnost DEGIRO rozhodla stát nejen jedním z top 10 evropských brokerů, ale jedním z globálních gigantů v on-line obchodování s cennými papíry.

Na průměrnou úsporu pro obchodníky s DEGIRO ve srovnání se 4 dalšími brokery se podívejte ZDE.