Jarní FINfest 2019: Konference (nejen) pro poradce aneb Jak na klienty a investory
|

Jarní FINfest 2019: Konference (nejen) pro poradce aneb Jak na klienty a investory

Jak budovat investiční portfolio pro (movitého) klienta? Jaké zajímavé aplikace mohou poradci využívat při práci? Co je potřeba vědět o posledních regulatorních změnách? A jaká je budoucnost zprostředkovávání bankovních a investičních produktů? Nejen o tom bude letošní jarní FINfest.

Ponaučení pro investory Investiční a finanční poradenství Investiční tipy Investování Investice Spoření

Program jarní konference FINfest s podporou a odbornou záštitou Evropské asociace finančního plánování (EFPA) je nabitý inspirativními tématy se zaměřením na hlavní trendy, nástroje pro poradce a zvyšování obchodních výsledků. Akce se zúčastní více než 70 řečníků. Program bude probíhat paralelně v pěti sálech, takže si každý může sestavit den na míru.

Dozvíte se novinky z oboru od těch nejpovolanějších, můžete navázat nové profesní kontakty a budete mít příležitost zapojit se do diskuze o tom, co vás nejvíce zajímá.

Konference se koná v úterý 14. května 2019 od 8.45 v Praze (Konferenční centrum City, Na Strži 2097/63, Praha 4).

Akce se zúčastní špičky oboru nejen z oblasti finančních trhů, například Zdeněk Sluka (Broker Trust), Petr Hrubý (Broker Consulting), Aleš Masopust (NN pojišťovna a penzijní společnost), Libor Mánek (Pojišťovna České spořitelny), Jan Brejl (MONETA Money Bank), Robert Hanzl (NEXT REALITY), Martin Slaný (DRFG), Martin Podávka (Partners) a další.

Vybraná atraktivní témata:

  • Nejlepší aplikace a vychytávky pro poradce
  • Franšízy v oborech financí a realit
  • Progresivní firmy ve financích
  • Financování bydlení
  • Formy investování do realit
  • Investice a penze
  • Regulatorní změny v oblasti pojištění, hypoték a realit
  • Automatizace v poradenství
  • Svěřenské fondy
  • Budoucnost zprostředkovávání bankovních produktů

Neváhejte se registrovat na FINfest.cz.


Spolupráce FINfest s EFPA nabere ještě více na obrátkách na podzim, kdy oba nejvýznamnější hráči ve svých oborech spojí síly a uspořádají první společnou konferenci pod značkou FINfest EFPA. Program bude navíc na podzim rozšířen o odbornou realitní konferenci a probíhat bude hned v deseti sálech najednou.

"Spolupráce konferencí FINfest a EFPA přinese událost, kterou si nikdo nenechá ujít. Poradci mají zájem o nezávislé vzdělávání a informace. Pro společnosti působící na trhu bude konference jedinečnou příležitostí se prezentovat nově také u realitních makléřů," říká zakladatel konferencí FINfest a webu Poradci-sobě.cz Martin Viktora.

"EFPA i FINfest naplňují společný cíl, přispívají ke kultivaci finančního poradenství a plánování, zvyšování jeho odbornosti i zavádění evropských standardů na český trh," doplňuje Marta Gellová, předsedkyně rady EFPA ČR.