Poplatek 0 % za obchodování s akciemi a ETF: XTB vykopla partnerství s Mourinhem stylově

José Mourinho, jeden z nejlepších fotbalových manažerů a dvojnásobný vítěz Ligy mistrů UEFA, je novým ambasadorem globální značky X-Trade Brokers. Přední globální broker také zahájil obchodování s 0% poplatkem na platformě xStation u fyzických akcií a ETF pro měsíční objemy až do 100 tisíc eur.

XTB jako jeden z prvních globálních brokerů kótovaných na burze oznámil zavedení bezplatného obchodování s tradičními akciemi a ETF. Nabídka 0% poplatku pokryje měsíční objemy až do výše 100 tisíc eur a je k dispozici pro stávající i nové klienty XTB od 5. října.

"Cílem XTB vždy bylo být první volbou pro investory, kteří hledají vše na jednom místě. V uplynulých několika letech jsme odvedli obrovské množství práce - od založení předních vzdělávacích iniciativ obchodníků po neustálé zdokonalování oceňované platformy xStation. Nyní tu máme bezplatnou nabídku a otevíráme dveře všem, kteří mají zájem investovat do reálných akcií i ETF," říká Omar Arnaout, generální ředitel XTB.

V tuto chvíli XTB nabízí více než 2 000 akciových titulů z 16 největších světových burz, včetně trhů v New Yorku, Londýně, Madridu, Frankfurtu, Varšavě nebo Praze. Navíc bude nabízet více než 200 fondů obchodovaných na burze (ETF), a to včetně komoditních, nemovitostních a dluhopisových. Samozřejmě s poplatkem 0 %.

"První polovina roku 2020 byla poznamenána nadprůměrnou volatilitou na finančních trzích, což nám umožnilo dosáhnout rekordních výnosů a výrazně navýšit počet klientů. Naším cílem je pokračovat v růstu a jsem přesvědčen, že nově zavedená nabídka akcií přiláká velký zájem jak nových, tak stávajících klientů, což nám umožní růst a posilovat svoji pozici na trhu po celém světě," dodává Arnaout.


CHCI INFORMACE O CENÁCH A POPLATCÍCH


Nabídka 0% poplatku vtrhla na trh kampaní s novým ambasadorem značky XTB. Nejde o nikoho menšího než slavného portugalského fotbalového manažera Josého Mourinha. Ten získal domácí ligové tituly ve čtyřech různých zemích (Portugalsko, Anglie, Itálie, Španělsko) a je jedním ze tří trenérů, kteří vyhráli Ligu mistrů UEFA se dvěma kluby. Mourinho spojil své jméno s XTB jako globální ambasador na dva roky.

"Jsem šťastný, že mohu oznámit partnerství s Josém Mourinhem, který je nejen mimořádným jednotlivcem, ale také symbolem manažera, který postavil svůj úspěch na strategii a vítězném způsobu myšlení. Jeho příběh rezonuje s hodnotami a strategií naší značky. Sdílíme stejnou touhu dosáhnout toho, co chceme a co máme rádi. Protože José pomáhá svému týmu stát se nejlepším na světě, chceme i my svým klientům pomoci stát se ještě lepšími investory, a to poskytováním služeb a technologií na nejvyšší úrovni," říká Arnaout.

Myšlenka spolupráce je založena na konceptu podobností mezi výzvami, kterým každý den čelí investoři, a výzvami, kterým čelí fotbalový manažer. Dobrá strategie, touha vyhrát a poučení se z neúspěchu jsou hlavními faktory úspěchu ve fotbale i ve financích. "Během diskuzí s XTB a při vzájemném poznávání mi bylo jasné, že sdílíme řadu hodnot, třeba vášeň, profesionalitu a skutečnou lásku k tomu, co děláme. Jsem rád, že mohu spolupracovat s úžasným týmem a sdílet zkušenosti s jejich více než 200 tisíci obchodníků po celém světě. Pokud chcete obchodovat, buďte jako já, zvolte XTB," říká José Mourinho.

Světové akcie
Přestat sledovat
Trading
Přestat sledovat
Obchodování
Přestat sledovat
Poplatky
Přestat sledovat
22. 10. 2021 12:10
Šura: Amazon stále prudce roste, jeho akcie mám v portfoliu už roky
Akciové tipy
Přestat sledovat
Přestat sledovat
Americké akcie
Přestat sledovat
Investiční tipy
Přestat sledovat
19. 10. 2021 21:00
Petr Novotný (Investiční web): Zůstávám věrný akciím, půdě a private equity. Věřím, že mé portfolio…
Expertní tržní výhledy
Přestat sledovat
Hospodářský růst
Přestat sledovat
Inflace
Přestat sledovat
Investiční strategie
Přestat sledovat
Investiční tipy
Přestat sledovat
19. 10. 2021 17:00
Povolební Česko aneb Co čekat v ekonomice, politice a energetice
Česká ekonomika
Přestat sledovat
Česká republika
Přestat sledovat
Energetika
Přestat sledovat
Politika
Přestat sledovat
Rozhovor
Přestat sledovat
19. 10. 2021 6:40
Carl Icahn: Akciový trh jednou musí narazit do zdi postavené z nově vytvořených peněz
Americké akcie
Přestat sledovat
Carl Icahn
Přestat sledovat
Investiční guru
Přestat sledovat
Přestat sledovat
Kvantitativní uvolňování
Přestat sledovat
Nejbohatší investoři a byznysmeni
Přestat sledovat