Akcie, drahé kovy, fondy a alternativy: Tyto konference poradí, jak na to
|

Akcie, drahé kovy, fondy a alternativy: Tyto konference poradí, jak na to

Jak efektivně investovat do akcií, ale i alternativ v podobě umění nebo automobilových veteránů? O tom bude v pátek 7. a v sobotu 8. září řeč na konferencích Trading Expo & Alternativní investice a Zasvěcený sběratel = úspěšný investor. Vstup na obě akce je po registraci ZDARMA.

Investování Investice Investiční tipy Investiční strategie Investiční portfolio Investiční alternativy Nemovitosti Vzácné kovy Zlato Akciové tipy Akciový trh Investiční fondy ETF Umění Auta Sběratelství Investiční a pamětní mince a medaile Spoření Psychologie Forex (FX) Futures Finanční deriváty Voda Pražská burza Akcie ČR

Již 4. ročník konference Trading Expo & Alternativní investice se bude konat v pátek 7. září a konference Zasvěcený sběratel = úspěšný investor proběhne v sobotu 8. září na výstavišti PVA Expo Praha (Beranových 667, Praha 9).

Na konferenci Trading Expo & Alternativní investice bude řeč o vzácných kovech, akciích, burzovně obchodovaných fondech nebo psychologii investování. 

V rámci konference Zasvěcený sběratel = úspěšný investor se lze zúčastnit řady přednášek a seminářů. Pozornost bude věnována mimo jiné investování do umění, mincí a medailí či automobilových veteránů a dojde i na problematiku padělání uměleckých děl.

Vstup na obě akce je po registraci ZDARMA. Spolu s registrací navíc získáte bezplatný vstup na veletrh Sběratel a všechny jeho doprovodné akce.


Podrobnosti o konferencích Trading Expo & Alternativní investice a Zasvěcený sběratel = úspěšný investor a registrační formulář najdete na www.investor-fair.com.