SLEDOVALI JSME ŽIVĚ: MoneyExpo Trading Praha 2018
|

SLEDOVALI JSME ŽIVĚ: MoneyExpo Trading Praha 2018

Od 9. dubna se konala největší nezávislá konference se zaměřením na trading. MoneyExpo Trading Praha 2018 letos proběhla v novém formátu, konkrétně pěti dnů on-line a jednoho dne naživo v Konferenčním centru City v Praze na Pankráci.

Trading Obchodování Intradenní obchodování

Tradingová událost roku má nejen stále více příznivců, ale i zajímavých témat. Proto pořadatelé přišli s novinkou, kterou bylo pět dnů on-line přednášek, které mohl každý sledovat třeba z gauče. Přednášky probíhaly od pondělí do pátku, ale budou dostupné i zpětně, aby si je mohli poslechnout opravdu všichni. Šestý den konference, sobota 14. dubna 2018, proběhla tradičně naživo. Účastníkům nabídla workshopy, setkání s řečníky i kolegy z oboru. V programu konference nechyběl ani oblíbený live trading.

Bohatý program, který si můžete dovolit

Dobrá zpráva pro spořivé – pondělní přednášky zdarma. A přitom nabídly rady, které mají cenu zlata. Michal Stibor poradil, jak dosáhnout zhodnocení v desítkách procent, následovala ukázka osobních úrovní z price action, fibo a volume od profesionála Romana Dvořáka. Zájemcům o úvod do světa kryptoměn byla určena přednáška Dominika Stroukala.

Vše o MoneyExpo Trading Praha 2018

Od úterý do pátku na účastníky čekala řada zajímavých témat, například jak na copy trading, jaký vliv má měnová politika ECB na měny ve střední a východní Evropě nebo jak zvládat propady akciových trhů s chladnou hlavou. Ve čtvrtek proběhl LIVE TRADING DAY s obchodníky Ludvíkem Turkem a Romanem Dvořákem. Naživo (i když stále on-line) se obchodovalo se skutečnými penězi, na reálných trzích a bez tajností. V pátek se téma stočilo k opcím, nástroji opatrných, a do svých obchodních strategií nechal účastníky nahlédnout trader Tomáš Hykel.

V sobotu byl na pořadu živý program, nabitý od rána až do pozdního večera. Zdeněk Zaňka mluvil o výhodách automatického obchodování a Stefano Gianti popisoval výhody swingového obchodování. Psychologii traderů se pokusil vylepšit Peter Sasín a program opět zahrnoval také kryptoměny, o nichž mluvil Jakub Jedlinský. Pro tradery byl sobotní program zejména příležitostí setkat se s profesionály, vyměňovat si zkušenosti a navazovat kontakty. To nejzajímavější ze sobotního programu se objevilo na Twitteru Investičního webu.

Více informací o konferenci najdete ZDE.