MoneyExpo Trading 2019: Zaměřeno na obchodní systémy a strategie
|

MoneyExpo Trading 2019: Zaměřeno na obchodní systémy a strategie

Od 8. do 12. dubna se bude konat už devátý ročník největší nezávislé konference se zaměřením na trading. MoneyExpo Trading 2019 nabídne on-line program i setkání v Konferenčním centru City v Praze na Pankráci.

Trading Obchodování Intradenní obchodování

Ústředním tématem devátého ročníku konference MoneyExpo Trading budou obchodní systémy a strategie. Odnést si můžete informace o řadě obchodních systémů a strategií, které můžete ihned implementovat do svého obchodování.

Pořadatelé stejně jako loni nabídnou on-line přednášky, které může kdokoli sledovat z pohodlí domova, z práce nebo třeba kavárny. Na své si přijdou od pondělí do čtvrtka jak fanoušci forexu, akcií, opcí nebo kryptoměn, tak příznivci dlouhodobých investic. Pondělní on-line přednášky budou zdarma, a přitom nabídnou rady, které mají cenu zlata. Těšit se můžete na Michala Stibora, Romana Dvořáka a Pavla Hálu.

Pátý den konference, pátek 12. dubna 2019, proběhne tradičně naživo. Účastníkům nabídne panelové diskuze a přednášky expertů. A v programu ani letos nechybí oblíbený live trading.

Vše o MoneyExpo Trading Praha 2019