Napište si Ježíškovi o knihu, která vám poradí, jak porazit Wall Street
|

Napište si Ježíškovi o knihu, která vám poradí, jak porazit Wall Street

Společnost FXstreet.cz vydává v českém překladu další světový bestseller z oblasti obchodování na finančních trzích, a to jednu z nejprodávanějších publikací Kathy Lien. V knize Úspěšní obchodníci: Jak běžní lidé porážejí Wall Street v jeho vlastní hře najdete příběhy 12 obyčejných lidí, kteří dokázali zbohatnout díky systematickému dodržování pravidel v tradingu. Nahlédnete pod pokličku jejich přístupů a strategií a s jejich pomocí pochopíte, jak pomocí píle dosáhnout úspěchu ve zdánlivě složitém světě investic.

Trading Obchodování Ponaučení pro investory Pravidla a doporučení pro investování

Obchodování na finančních trzích je souboj mezi obchodníkem a trhem. Ovšem to, že nepatříte mezi profesionály, neznamená, že v tomto souboji nemůžete zvítězit.

Kniha Úspěšní obchodníci přináší rozhovory s dvanácti obyčejnými lidmi, kteří se díky vynaloženému úsilí stali špičkovými tradery, a ukazuje tak, že porazit profesionály z Wall Street v jejich vlastní hře můžete i vy, a to bez ohledu na své současné povolání.

Nikdo ze zpovídaných traderů se nekoupal v milionech hned od začátku. Někteří minimálně jednou pohořeli, na finanční trhy ale nezanevřeli. Ze svých raných chyb si vzali ponaučení, opakovanou praxí se dále zlepšovali a nakonec dosáhli značných úspěchů.

Knihu lze využít i jako praktickou příručku, obsahuje řadu konkrétních rad a strategií, s jejichž pomocí je možné dosáhnout úspěchu na současných finančních trzích. K tomuto cíli mohou vést obchodní a investiční přístupy všech zpovídaných traderů obchodujících s akciemi, futures či měnami.

Bližší informace o knize najdete ZDE.