Poplatek 0 % za obchodování s akciemi a ETF: XTB vykopla partnerství s Mourinhem stylově
|

Poplatek 0 % za obchodování s akciemi a ETF: XTB vykopla partnerství s Mourinhem stylově

José Mourinho, jeden z nejlepších fotbalových manažerů a dvojnásobný vítěz Ligy mistrů UEFA, je novým ambasadorem globální značky X-Trade Brokers. Přední globální broker také zahájil obchodování s 0% poplatkem na platformě xStation u fyzických akcií a ETF pro měsíční objemy až do 100 tisíc eur.

Světové akcie Trading Obchodování Poplatky

XTB jako jeden z prvních globálních brokerů kótovaných na burze oznámil zavedení bezplatného obchodování s tradičními akciemi a ETF. Nabídka 0% poplatku pokryje měsíční objemy až do výše 100 tisíc eur a je k dispozici pro stávající i nové klienty XTB od 5. října.

"Cílem XTB vždy bylo být první volbou pro investory, kteří hledají vše na jednom místě. V uplynulých několika letech jsme odvedli obrovské množství práce - od založení předních vzdělávacích iniciativ obchodníků po neustálé zdokonalování oceňované platformy xStation. Nyní tu máme bezplatnou nabídku a otevíráme dveře všem, kteří mají zájem investovat do reálných akcií i ETF," říká Omar Arnaout, generální ředitel XTB.

V tuto chvíli XTB nabízí více než 2 000 akciových titulů z 16 největších světových burz, včetně trhů v New Yorku, Londýně, Madridu, Frankfurtu, Varšavě nebo Praze. Navíc bude nabízet více než 200 fondů obchodovaných na burze (ETF), a to včetně komoditních, nemovitostních a dluhopisových. Samozřejmě s poplatkem 0 %.

"První polovina roku 2020 byla poznamenána nadprůměrnou volatilitou na finančních trzích, což nám umožnilo dosáhnout rekordních výnosů a výrazně navýšit počet klientů. Naším cílem je pokračovat v růstu a jsem přesvědčen, že nově zavedená nabídka akcií přiláká velký zájem jak nových, tak stávajících klientů, což nám umožní růst a posilovat svoji pozici na trhu po celém světě," dodává Arnaout.


CHCI INFORMACE O CENÁCH A POPLATCÍCH


Nabídka 0% poplatku vtrhla na trh kampaní s novým ambasadorem značky XTB. Nejde o nikoho menšího než slavného portugalského fotbalového manažera Josého Mourinha. Ten získal domácí ligové tituly ve čtyřech různých zemích (Portugalsko, Anglie, Itálie, Španělsko) a je jedním ze tří trenérů, kteří vyhráli Ligu mistrů UEFA se dvěma kluby. Mourinho spojil své jméno s XTB jako globální ambasador na dva roky.

"Jsem šťastný, že mohu oznámit partnerství s Josém Mourinhem, který je nejen mimořádným jednotlivcem, ale také symbolem manažera, který postavil svůj úspěch na strategii a vítězném způsobu myšlení. Jeho příběh rezonuje s hodnotami a strategií naší značky. Sdílíme stejnou touhu dosáhnout toho, co chceme a co máme rádi. Protože José pomáhá svému týmu stát se nejlepším na světě, chceme i my svým klientům pomoci stát se ještě lepšími investory, a to poskytováním služeb a technologií na nejvyšší úrovni," říká Arnaout.

Myšlenka spolupráce je založena na konceptu podobností mezi výzvami, kterým každý den čelí investoři, a výzvami, kterým čelí fotbalový manažer. Dobrá strategie, touha vyhrát a poučení se z neúspěchu jsou hlavními faktory úspěchu ve fotbale i ve financích. "Během diskuzí s XTB a při vzájemném poznávání mi bylo jasné, že sdílíme řadu hodnot, třeba vášeň, profesionalitu a skutečnou lásku k tomu, co děláme. Jsem rád, že mohu spolupracovat s úžasným týmem a sdílet zkušenosti s jejich více než 200 tisíci obchodníků po celém světě. Pokud chcete obchodovat, buďte jako já, zvolte XTB," říká José Mourinho.