Michael Jindra manažer a spoluzakladatel, InvestClub

Michael Jindra

V jeho kompetenci je především získávání prostředků (fundraising) pro ambiciózní podnikatelské projekty a další private equity příležitosti. Ve financích působí od roku 2008, kdy začal ještě jako student VŠE kariéru privátního poradce. V roce 2010 s partnery založil InvestClub jako reakci na tvořící se poptávku investorů po atraktivních příležitostech mimo oblast standardních finančních trhů.

Autorovy články

Teplárenství jako investiční příležitost Teplárenství jako investiční příležitost

Navzdory různým scénářům klimatologů ohledně globálního oteplování stále platí, že po podzimu přijde zima a že je v zimě potřeba topit. Dokud bude platit tato premisa, bude existovat byznys zvaný teplárenství. Jak ho uchopit jako investiční příležitost? A pro jaké typy investorů může být sektor výroby tepla zajímavý?

Nejen pro lyžaře: Má smysl investovat do nemovitostí na horách? Nejen pro lyžaře: Má smysl investovat do nemovitostí na horách?

Řada investorů na zimu uklidí golfové hole do garáže a opráší lyže nebo snowboard. Ať již poté vyrazí za tuzemskými kopci, či zahraničními svahy, jen málo z nich bude mezitím přemýšlet o tom, že lze na zimních radovánkách také vydělávat.

SociálníMédia

investičníweb na míru

Výhody registrace:

  • Vlastní nastavení zpráv a výběr sledovaných kurzů.
  • Upozornění na exkluzivní rozhovory a videa, které mohou ovlivnit vývoj kurzů vašich investic.
  • Pravidelný týdenní bulletin s výběrem nejlepších článků a videí na Investičním webu.