Americké akcie v pátek po zprávě z trhu práce posílily o více než procento a zajistily si i mírný týdenní zisk

Americké akcie v pátek výrazně zpevnily a jejich hlavní indexy s výjimkou Nasdaqu zaznamenaly i celotýdenní přírůstky. Investory povzbudily příznivé údaje z trhu práce, které ukázaly, že největší světová ekonomika se zotavuje ze zimního útlumu. Nebyly přitom tak silné, aby to vyvolalo obavy z brzkého zvyšování sazeb Fedu. Na devizových trzích zpevnil dolar a dařilo se i britské libře.

Dow v pátek přidal o 1,49 % na 18 191,11 bodu, širší index S&P 500 posílil o 1,35 % na 2 116,10 bodu a souhrnný index technologického trhu Nasdaq skončil na 5 003,55 bodu s přírůstkem 1,17 %. Posílilo všech 30 členů indexu Dow a indexy všech deseti sektorů S&P 500. Index volatility VIX spadl o 15 % na 12,86 bodu a výnos 10letých vládních dluhopisů USA klesl o čtyři bazické body na 2,14 %.

Americká ekonomika vytvořila v dubnu 223 tisíc pracovních míst, což bylo zhruba tolik, kolik se očekávalo. Míra nezaměstnanosti klesla na takřka sedmileté minimum 5,4 %. Údaj o tvorbě míst za březen statistici revidovali na pouhých 85 tisíc, což bylo nejméně od poloviny roku 2012. "Myslím si, že je to přesně to, co trh chtěl. Číslo o počtu nových míst není ani příliš silné, ani příliš slabé," řekl agentuře Reuters Adam Sarhan z newyorské investiční společnosti Sarhan Capital. Příliš vysoký přírůstek by znamenal, že by americká centrální banka mohla přistoupit k dřívějšímu zvýšení úrokových sazeb. Na trhu se nyní převážně soudí, že Fed začne zvyšovat sazby v září.

Goldman Sachs nabádá klienty k nákupu akcií společnosti Alibaba (+1,23 %). Banka zvýšila doporučení na akcie Alibaby z neutrálního na nákupní s 12měsíční cílovou cenou 98 USD. Wells Fargo navíc poznamenala, že Alibaba brzy svou velikostí překoná největšího amerického "kamenného maloobchodníka Wal-Mart Stores.

Dow za celý týden získal 0,91 %, S&P 500 posílil o 0,36 %, zatímco Nasdaq proti předešlému pátku ztratil 0,05 %.

Dolar a libra hvězdami forexu, ropa dále ustupuje z letošních maxim

Dolar proti euru v závěru dne zpevnil o 0,5 % na 1,1210 EUR/USD. Vůči koši šesti hlavních světových měn se ale jeho index takřka nezměnil.

Britská libra vůči euru posílila o 1,9 % a na dolar získala asi 1,4 %.

Ceny ropy navzdory povzbudivým údajům z čínské a americké ekonomiky dále klesaly a po čtvrtečním propadu směřovaly k první celotýdenní ztrátě za pět týdnů. Trh po středečním vzestupu na letošní maxima začala znovu podkopávat realita vysokých dodávek a rostoucích zásob.

Ve středu se Brent vyšplhal až na letošní maximum 69,63 dolaru za barel, ve čtvrtek ale kvůli přetrvávajícímu převisu nabídky jeho cena prudce klesla.

Ke středečnímu výstupu na maxima přispěla zpráva, že zásoby ropy ve Spojených státech minulý týden poprvé od ledna klesly. Analytik Dominick Chirichella z newyorského Energy Management Institute ale v pátek agentuře Reuters poukázal na to, že zásoby ropných produktů naopak rostly, což zřejmě znamená, že přebytečná ropa se jen přepracovala na produkty.

Ropu během pátku podpořily údaje o dubnovém výrazném vzestupu čínského dovozu ropy. Ceny ropy dočasně posílily také údaje o zotavení amerického trhu práce.

Hlavní páteční události na amerických trzích

 • Ve Spojených státech vzniklo v dubnu 223 tisíc pracovních míst mimo zemědělství a míra nezaměstnanosti klesla na 5,4 %. Dubnová data z amerického trhu práce byla solidní, lehce ale zaostala za odhady. Pokles míry nezaměstnanosti z březnových 5,5 % se očekával, nových míst mimo zemědělství analytici vyhlíželi nepatrně více, zhruba 228 tisíc. Nepříjemným překvapením byla revize počtu nově vzniklých pracovních míst za březen. Původně oznámených 126 tisíc nových míst mimo zemědělství bylo revidováno na 85 tisíc (nejméně od června 2012). Zklamal také růst mezd (+0,1 % meziměsíčně).
 • Špatné zprávy jsou dobré zprávy (pro akcie). Už dvacet let. Je to jednoduché - horší data z ekonomiky znamenají pokračování podpory centrální banky, a tedy vzpruhu pro akciový trh. Dobré zprávy z ekonomiky naopak vyvolávají obavy investorů z tlaku na vyšší mzdy, a tedy nižší marže firem. Thomas Lee se věnoval americkému trhu práce a spočítal, jak akcie reagovaly na zprávy o nových pracovních místech.
 • Velkoobchodní zásoby v USA: V březnu meziměsíčně +0,1 % (odhad: +0,3 %) po +0,2 % v únoru (revidováno z +0,3 %)
 • Počet aktivních ropných vrtů v USA klesl 22. týden v řadě, ale méně než před týdnem. Ubylo jich 11 na 668 (nejméně od 10. září 2010). Celkově vrtů ropy a plynu ubylo také 11 na 894 (nejméně od 12. června 2009).
 • Srovnatelné tržby v pobočkách společnosti McDonald's v dubnu poklesly o 0,6 %, trh čekal -1,8 %. Akcie +1,5 %.
 • Firma Biogen oznámila nový program odkupu akcií v objemu až 5 miliard USD. Akcie +3,95 %.
 • Nokia: Uber údajně nabízí až 3 miliardy USD za Here, tedy divizi Nokie, která vyrábí a zpracovává mapy. Akcie +3,13 %.
 • RBC zahájila pokrývání akcií Whirlpoolu s doporučením "outperform". Jde prý o dobře řízenou firmu, která bude těžit z příznivého konkurenčního prostředí v Severní Americe. Akcie +1,71 %.
 • Philip Morris International: Goldman Sachs zvýšila doporučení na "neutral" z "prodat". Fundamenty na klíčových trzích se podle banky zlepšují. Akcie v úvodu +1,40 %.

Hlavní události týdne na amerických trzích

 • Týdenní počet nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti ve Spojených státech v týdnu do 2. května vzrostl o 3 tisíce na 265 tisíc. Očekával se růst na 278 tisíc z 262 tisíc v předchozím týdnu. Počet pokračujících žádostí v týdnu do 25. dubna klesl na 2,228 milionu z 2,256 milionu (revidováno z 2,253 milionu, čekal se růst na 2,270 milionu.
 • Spotřebitelské úvěry v USA v březnu narostly o 20,5 miliardy USD, což byl největší nárůst od loňského července. Revolvingové úvěry přispěly 4,4 miliardy USD, Američané více využívali kreditní karty. Další úvěry narostly o více než 16 miliard USD tažené poptávkou po financování nákupů aut na úvěr a po studentských půjčkách. Celkově se čekal nárůst jen o 15,9 miliardy USD po +14,8 miliardy USD v únoru (revidováno z 15,5 miliardy USD).
 • Výzkumná společnost Gallup zveřejnila den před "tvrdými" daty z trhu práce výsledky svého průzkumu. Na základě něj sestavuje vlastní statistiky o trhu práce, jde ale pouze o výsledky dotazování vzorku Američanů. Nicméně podle dubnových dat "míra nezaměstnanosti podle Gallup" klesla o 3 desetiny procentního bodu na 6,1 %, zvýšil se podíl lidí pracujících na plný úvazek a klesla podzaměstnanost.
 • A ještě jedna dílčí statistika z trhu práce. V dubnu bylo oznámeno propuštění 61 582 zaměstnanců, v březnu to bylo 36 594 lidí. Za vysokým číslem byl především ropný a obecně energetický sektor (přes 19 tisíc). Jde ale o oznámená propouštění, reálně bez práce budou lidé až za několik měsíců, statistika by tedy neměla přímo zasáhnout do dubnových dat z trhu práce, která budou zveřejněna v pátek.
 • Morgan Stanley po 7,5 roku snižuje doporučení na čínské akcie na "equalweight" z "overweight".
 • JPMorgan potvrdila investiční doporučení na akcie společnosti Tesla Motors na "underweight", cílovou cenu zvýšila na 178 ze 165 dolarů.
 • Vládou kontrolovaná hypoteční agentura Fannie Mae ve čtvrtek oznámila, že vyplatí americkému ministerstvu financí v tomto čtvrtletí 1,8 miliardy dolarů, což je nejnižší dividenda daňovým poplatníkům, kterou firma stanovila za posledních pět let.
 • Výrobce fitness pomůcek a zařízení Fitbit zažádal o IPO na Newyorské burze. V úpisu chce získat až 100 milionů USD. Loni firma dosáhla tržeb 745 milionů USD.
 • Společnost Yelp zkoumá možnosti vlastního prodeje. Uvedl to list Wall Street Journal. Akcie firmy v reakci na to posílily o rovných 23 %, během dne bylo dokonce s nimi pozastaveno obchodování. Firma by mohla být oceněna až na 3,5 miliardy USD, uvedli lidé seznámení s celou věcí, které citoval WSJ. Minulý týden akcie firmy ztratily po oznámení špatných hospodářských výsledků zhruba pětinu hodnoty.
 • Produktivita ve Spojených státech v prvním kvartálu podle předběžných dat klesla o 1,9 %. Údaje za předchozí čtvrtletí byly revidovány na -2,1 % z -2,2 %. Jednotkové náklady práce v prvním čtvrtletí vyskočily o 5 %, očekával se růst o 4,5 %.
 • Podle průzkumu agentury ADP vytvořil soukromý sektor Spojených států v dubnu pouze 169 tisíc nových pracovních míst, tedy nejméně od loňského ledna. Očekávalo se 200 tisíc pracovních míst, predikce 43 analytiků oslovených agenturou Bloomberg se pohybovaly mezi 170 a 270 tisíci, výsledek byl tak ještě horší než nejpesimističtější predikce. Březnový údaj byl zároveň revidován o 14 tisíc níže na 175 tisíc z původně hlášených 189 tisíc.
 • Bernstein zvýšila doporučení na akcie American Express na "outperform" z "market perform".
 • Společnost Alexion oznámila akvizici výrobce léků Synageva BioPharma za 8,4 miliardy dolarů v hotovosti a akciích, což znamená, že za každou akcii Synageva zaplatí téměř 230 dolarů. V úterý akcie Synageva zakončily obchodování na ceně 95,87 dolaru.
 • Valuace akcií jsou celkově vysoké, na trhu jsou skrytá nebezpečí, uvedla Janet Yellenová, šéfka Fedu, během společného vystoupení s ředitelkou MMF Christine Lagardeovou na konferenci pořádané Institute for New Economic Thinking. Akcie jsou podle Yellenové zajímavé ve srovnání s dluhopisy (také překoupenými), celkově jsou ale valuace vysoké.
 • Úřad pro energetické informace (EIA), který působí při americkém ministerstvu energetiky, oznámil, že se zásoby ropy v USA minulý týden snížily o 3,9 milionu barelů. Je to první pokles od začátku ledna. Snížení komerčních zásob ropy v USA oznámila již v úterý zpráva ropného institutu API, její údaj o snížení zásob byl ale ve srovnání se středečními daty o více než polovinu menší.
 • Hedgeové fondy budují dlouhé pozice v ropě. Podle zprávy Société Générale jí věří nejvíce ze všech hlavních komodit.
 • Německý automobilový koncern Daimler bude na amerických silnicích testovat nákladní vozy, které nepotřebují řidiče. Firma získala od státu Nevada povolení pro provoz dvou takovýchto plně automatických vozidel v běžné silniční dopravě.
 • Obchodní bilance Spojených států v březnu vykázala nejvyšší schodek od roku 2008 kvůli prudkému nárůstu importu a zároveň se nejvíce minula s odhady analytiků v historii sledování ukazatele. Bilance skončila se schodkem 51,37 miliardy dolarů, čekalo se jen -41,2 miliardy dolarů po únorových -35,9 miliardy dolarů (revidováno z -35,4 miliardy dolarů). Procentuální nárůst o 43 % byl nejvyšší od roku 1996. Import USA v březnu vzrostl o 7,7 % na 239,2 miliardy dolarů, zatímco export se zvýšil pouze o 0,9 % na 187,8 miliardy dolarů.
 • Index nákupních manažerů ve službách ve Spojených státech v dubnu klesl na 57,4 bodu z 59,2 bodu v březnu. Předběžná data přitom počítala s poklesem na 57,8 bodu. Kompozitní index se rovněž snížil, a to na 57 bodů z březnových 57,4 bodu.
 • ISM index nákupních manažerů v nevýrobním sektoru v dubnu vzrostl na 57,8 bodu (březen: 56,5 bodu, odhad: 56,2 bodu).
 • Zatímco trhy spekulují o tom, jak dlouho nechá Saúdská Arábie klesat ceny ropy, saúdskoarabský ministr ropného průmyslu a přírodních zdrojů Alí Ibráhím Nuajmí řekl v rozhovoru pro televizní stanici CNBC, že pouze Alláh ví, kam se ceny ropy vydají.
 • Goldman Sachs snižuje doporučení na akcie AOL na "prodat" z "neutral", cílovou cenu snižuje na 38 z 44 dolarů.
 • Cena ropy WTI se poprvé od prosince vyšplhala nad 60 dolarů za barel.
 • Analytici z Jeffries začali pokrývat akcie společnosti Tesla s hodnocením "kupovat" a cílovou cenou 350 dolarů.
 • Nehody způsobené problémy se zapalováním v automobilech americké společnosti General Motors si vyžádaly nejméně 97 lidských životů. Vyplývá to ze zprávy právníka Kennetha Feinberga, který má na starosti program GM pro odškodnění obětí těchto nehod.
 • Hedgeový manažer Bill Ackman, známý svými spekulacemi na pokles, na pondělní Sohn Investment Conference odhalil jednu svou LONG sázku. Jde o Jarden Corporation, která vyrábí obrovské množství spotřebitelských produktů mnoha značek. Známý investor oceňuje práci ředitele firmy Martina Franklina.
 • Analytici z Bank of America Merrill Lynch zvýšili investiční doporučení na akcie poskytovatele streamovaného videa Netflix na "kupovat" z "underperform". Cílová cena je 722 dolarů.
 • S&P snižuje rating společnosti McDonald's z "A" na "A-" a výhled na "stabilní".
 • Podnikové objednávky ve Spojených státech v březnu vzrostly o 2,1 % meziměsíčně, očekával se 2% nárůst po únorových +0,2 %. Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby se zvýšily o 4,4 %, zato objednávky zboží krátkodobé spotřeby se snížily o 0,3 %. Objednávky po očištění o dopravní techniku stagnovaly po únorovém růstu o 0,8 %.
 • Index aktivity ISM pro oblast New Yorku v dubnu vzrostl na 58,1 bodu (březen: 50 bodů).
 • Řetězec restaurací s rychlým občerstvením McDonald's plánuje velké změny ve snaze přilákat zpět zákazníky a podpořit prodeje. Plán v pondělí zveřejnil ředitel společnosti Steve Easterbrook. Společnost chce snížit náklady, přivést zpět zákazníky a přeměnit největší světový řetězec restaurací s rychlým občerstvením na "moderního, progresivního" prodejce sendvičů, napsala agentura Reuters.
 • S programy zpětných odkupů akcií firmy nepřicházejí proto, aby investorům vrátily část peněz, které předtím vydělaly, ale jednoduše proto, že své akcie považují za podhodnocené. V pondělním rozhovoru pro televizi CNBC to řekl legendární investor a miliardář Warren Buffett. Skupování vlastních akcií na trhu je tak podle něj projevem hodnotového investování. Americké akcie jsou podle něj na horní hraně fundamentálně zdůvodnitelného ocenění. "Až porostou sazby, bude ocenění jen těžko ospravedlnitelné," dodal Buffett.
 • Americká chemická společnost Dow Chemical hodlá zrušit až 1 750 pracovních míst, což jsou asi tři procenta její celkové pracovní síly. Krok je podle pondělního sdělení firmy součástí širšího plánu, který má snížit náklady podniku během tří let až o miliardu dolarů.
 • Bývalá šéfka společnosti Hewlett-Packard Carly Fiorina oznámila svou kandidaturu v prezidentských volbách v USA.
 • Zakladatel Microsoftu Bill Gates v pondělí prohlásil, že se obává negativních dopadů dlouhodobě nízkých úrokových sazeb, a to nejen ve Spojených státech, ale po celém světě. "Prostředí nízkých úrokových sazeb je globálně velmi neobvyklé. Opravdu by nemělo trvat dlouho," řekl Gates. "Vytváří problémy v oblasti zapákování a bublin. Jak se z toho ale vyvázat, aniž bychom zbrzdili ekonomický růst? To bude velmi obtížné," dodal.
 • Bill Gross ze společnosti Janus ve svém květnovém investičním výhledu působí celkem depresivně. "Cítím konec. Bojím se smrti," uvedl na téma života po sedmdesátce. A investoři by se podle něj měli obávat konce 35letého supercyklu na trhu s akciemi a dluhopisy.
 • Hedgeový manažer David Einhorn jako jeden z mnoha uznávaných investorů vystoupil na Sohn Investment Conference. Ve své prezentaci se pustil do firem, které těží ropu metodou frakování, například do Pioneer Natural Resources. "Tyto firmy si napůjčovaly v době, kdy byla ropa drahá, nyní tedy nejsou v dobré pozici, pokud jde o splácení dluhů," uvedl Einhorn.

Výsledková sezóna

Pátek

 • Společnost AOL oznámila očištěný zisk 34 centů na akcii (odhad: 32 centů). Výsledky byly podpořeny mimo jiné silnými segmenty reklamy v mobilech a videoreklamy. Akcie +10,23 %.
 • Společnost Monster Beverage oznámila očištěný zisk 62 centů na akcii (odhad: 68 centů), horší než očekávané byly i tržby. Firmě neprospělo ukončení některých partnerství v oblasti distribuce. Akcie -10,47 %.

Zbytek týdne

 • Výsledky NVIDIA v 1Q: Očištěný zisk na akcii 0,33 USD (odhad: 0,25 USD), tržby 1,15 miliardy USD (odhad: 1,16 miliardy USD). Akcie v after-marketu -1,7 %.
 • Výsledky CBS v 1Q: Zisk na akcii 0,78 USD (odhad: 0,75 USD), tržby 3,5 miliardy USD (odhad: 3,45 miliardy USD). Akcie v after-marketu +1 %.
 • Výsledky Priceline v 1Q: Zisk na akcii 8,12 USD (odhad: 7,74 USD), tržby: 1,2 miliardy USD (odhad: 1,14 miliardy USD). Akcie -4,01 %.
 • Americká část automobilové skupiny Fiat Chrysler Automobiles hospodařila v letošním prvním čtvrtletí s čistým ziskem 2,6 miliardy dolarů. To představuje výrazné zlepšení ve srovnání se ztrátou 690 milionů dolarů ve stejném loňském období, kdy byly výsledky zasaženy jednorázovými náklady souvisejícími se spojením s italským partnerem Fiat.
 • Zynga v 1Q: Očištěná ztráta na akcii 0,01 USD (odhad: ztráta 0,02 USD), tržby: 183,3 milionu USD (odhad: 150,3 milionu USD).
 • 21st Century Fox ve fiskálním 3Q: Očištěný zisk na akcii 0,42 USD (odhad: 0,39 USD), tržby: 6,84 miliardy USD (odhad: 8,22 miliardy USD).
 • Tesla Motors v 1Q: Očištěná ztráta na akcii 0,36 USD (odhad: 0,50 USD), tržby: 1,10 miliardy USD (odhad: 1,04 miliardy USD).
 • Transocean v 1Q: Zisk na akcii očištěný o jednorázové položky 1,10 USD (odhad: 0,61 USD), tržby: 2,04 miliardy USD (odhad: 1,92 miliardy USD).
 • TripAdvisor v 1Q: zisk na akcii očištěný o jednorázové položky 0,54 USD (odhad: 0,55 USD), tržby: 363 milionů USD (odhad: 365 milionů USD).
 • Whole Foods ve fiskálním 2Q: Zisk 43 centů na akcii v souladu s odhady, tržby 3,65 miliardy USD (odhad: 3,71 miliardy USD).
 • Keurig Green Mountain v 1Q: Očištěný zisk na akcii 1,03 USD (odhad: 1,05 USD), tržby 1,13 miliardy USD (odhad: 1,15 miliardy USD).
 • Výsledky Walt Disney v 1Q: Zisk na akcii 1,23 USD (odhad: 1,11 USD), tržby 12,46 miliardy USD (odhad: 12,25 miliardy USD).
 • Výsledky Kellogg v 1Q: Zisk na akcii 0,98 USD (odhad: 0,92 USD), tržby 3,56 miliardy USD (odhad: 3,55 miliardy USD).
 • Výsledky Archer Daniels Midland v 1Q: Upravený zisk na akcii 0,77 USD (odhad: 0,71 USD), tržby 17,51 miliardy USD (odhad: 20,45 miliardy USD).
 • Výsledky Office Depot v 1Q: Upravený zisk na akcii 0,13 USD (v souladu s odhady), tržby 3,9 miliardy USD (odhad: 4,1 miliardy USD).
 • Výsledky Groupon v 1Q: Čistá ztráta na akcii 0,02 USD (loni: -0,06 USD), tržby 750,26 milionu USD (odhad: 812,19 milionu USD).
 • Výsledky Herbalife v 1Q: Zisk na akcii 0,92 USD (loni: 0,74 USD), tržby 1,1 miliardy USD (v souladu s odhady).
 • Výsledky Mylan v 1Q: Upravený zisk na akcii 0,70 USD (odhad: 0,71 USD), tržby 1,87 miliardy USD.
 • Výsledky SolarCity v 1Q: Upravená ztráta na akcii 1,52 USD (odhad: -1,60 USD), tržby 67,5 milionu USD (meziročně +6 %).
 • Výsledky Electronic Arts v 4QFY2015: Upravený zisk na akcii 0,39 USD (odhad: 0,26 USD), tržby 1,19 miliardy USD (loni: 1,12 miliardy USD).
 • Výsledky Tyson Foods ve 1Q: Zisk na akcii 0,75 USD (odhad: 0,72 USD), tržby: 9,98 miliardy USD (odhad: 10,1 miliardy USD).
 • Výsledky Loews v 1Q: Zisk na akcii 0,29 USD, tržby: 2,342 miliardy USD.
 • Výsledky Comcast v 1Q: Zisk na akcii 0,79 USD (odhad: 0,74 USD), tržby: 17,85 miliardy USD (odhad: 17,43 miliardy USD).
 • Výsledky Anadarko Petroleum v 1Q: Ztráta na akcii 0,72 USD (odhad: 0,64 USD), tržby rovněž zaostaly za očekáváním.
Zdroj:
ČTK, CNBC
Americké akcie
Přestat sledovat
Shrnutí obchodování v USA
Přestat sledovat
Mohlo by vás zajímat
19. 4. 2021 14:40
Investorský magazín: Jsou high yield dluhopisy nebo akcie Coinbase zajímavou volbou pro drobné…
Bitcoin
Přestat sledovat
Dluhopisový trh
Přestat sledovat
Firemní dluhopisy
Přestat sledovat
Investiční alternativy
Přestat sledovat
Investiční tipy
Přestat sledovat
Investorský magazín
Přestat sledovat
Kryptoměny
Přestat sledovat
Rozhovor
Přestat sledovat
17. 4. 2021 20:31
Lukáš Novotný (WOOD & Company): S&P 500 může projít korekcí, prudké poklesy ale i díky pozitivnímu…
Akcie ČR
Přestat sledovat
Americké akcie
Přestat sledovat
Evropské akcie
Přestat sledovat
Expertní tržní výhledy
Přestat sledovat
Investiční tipy
Přestat sledovat
Rozhovor
Přestat sledovat
Světové akcie
Přestat sledovat
15. 4. 2021 17:01
Ivana Birtová (Realitní Shaker): Nízké sazby a malá nabídka hrají do karet investicím do nemovitostí
Bydlení
Přestat sledovat
Expertní tržní výhledy
Přestat sledovat
Investiční alternativy
Přestat sledovat
Investiční tipy
Přestat sledovat
Nemovitosti
Přestat sledovat
Realitní trh
Přestat sledovat
Rozhovor
Přestat sledovat
13. 4. 2021 17:01
Ronald Schubert (WOOD & Company): Největším rizikem je růst výnosů dluhopisů, současné úrovně ale…
Expertní tržní výhledy
Přestat sledovat
Investiční tipy
Přestat sledovat
Rozhovor
Přestat sledovat
WOOD & Company
Přestat sledovat