PX, S&P 500, DAX: Akcie pohledem technické analýzy
|

PX, S&P 500, DAX: Akcie pohledem technické analýzy

Akcie mají za sebou na začátku roku prudký růst. Jak promluvil do technických indikátorů? Má smysl ještě naskakovat do akciového vlaku?

Technická analýza Index PX Světové akcie Akcie ČR

PX

Index docela přesvědčivě prorazil červenou klesající linku hladina odporu) a vystartoval prudce nahoru. Zastavil se až na 200denním klouzavém průměru (SMA), kde se bude rozhodovat, co dále. Po předchozích silných růstech z minulých dnů by měla být na pořadu dne spíše konsolidace a lehké vybírání zisků, nicméně na grafu lze vidět hlad investorů, proto se konsolidace může konat až později.

Závěr: Zůstat mimo trh.

Index PX - důležité úrovně Index PX - technická analýza

S&P 500

Index je aktuálně na půli cesty k horní části obchodního pásma.

Závěr: Zůstat mimo trh.

Index S&P 500 - důležité úrovně Index S&P 500 - technická analýza

DAX

Index prolomil důležitou úroveň 7 600 bodů. Pakliže by tuto úroveň udržel (nespadl by výrazně pod ni během konsolidace), pak je velká šance, že dalším cílem bude 8 000 bodů.

Závěr: Zůstat mimo trh.

Index DAX - důležité úrovně Index DAX - technická analýza

Jak vydělat na akciích? Obchodujte jako velké investiční banky
Do skupiny indikátorů, které sleduji, přibyl nový index nazvaný BEST TRADERS INDEX (BTI). Je složený z akcií, které jsou zřejmě dlouhodobě oblíbenými nástroji pro obchodování investičních bank, které jsou aktuálně závislé na penězích od Fedu. A protože lze sledovat také poptávku investičních bank po penězích, je možné na základě toho vytvářet jednoduché obchodní strategie.

Zdroj: BH Securities