Akciové nápady na příští dny: Aetna a Volkswagen
|

Akciové nápady na příští dny: Aetna a Volkswagen

Tento týden naše analytiky sestavující newsletter Breakout Trader zaujaly akcie společností Aetna, Qudian, Volkswagen a Koninklijke Ahold Delhaize a také SPDR Select Energy ETF.

Technická analýza Akciové tipy Investiční tipy Trading Americké akcie Spekulace Volkswagen Evropské akcie

Prorazí akcie společnosti Aetna aktuální pásmo konsolidace?

Poslední rok byl pro společnost Aetna perfektní. Její cenné papíry posílily o více než 60 %, jejich růst zastavila až nedávná korekce, která se prohnala celou Wall Street. Aktuálně se titul nachází v neutrální fázi.

Důležité supporty představované klouzavými průměry byly prolomeny. S ohledem na celkové růstové nastavení trhu se ale domníváme, že růstový trend neskončil, takže lze titul nakoupit se slevou.

Je ale potřeba počkat na vstupní signál. Tím bude prolomení maxima z posledního týdne. Vstupovat budeme na 179,20 USD a se ziskem mířit až k poslednímu vrcholu na 194 USD. Stop-loss pokládáme na 175 USD.

Aetna - technická analýza (19. 2. 2018)

SHORT signál pro akcie Volkswagen

Táhlá krize Volkswagenu způsobená skandály kolem manipulací s emisemi se zdá být pryč. Cena akcií se byla schopna zotavit a vzrůst o více než 50 %. Růstový trend byl ale porušen a titul nyní koriguje níže.

Klouzavé průměry (20- a 50denní), které sloužily jako podpory, se nyní mohou naopak stát rezistencemi a odrážet cenu dolů. Formace trojúhelníku, která nyní vzniká, ukazuje na nerozhodnost trhu.

Pro vstup do SHORT pozice budeme čekat na prolomení minima z minulého týdne na 160 EUR. Stop-loss pokládáme nad horní hranu konsolidace na 170,50 EUR, se ziskem cílíme na 142 EUR.

Volkswagen - technická analýza (19. 2. 2018)

Kompletní analýza s konkrétními úrovněmi vstupu a výstupu

Chcete podrobné analýzy s konkrétními úrovněmi vstupu a výstupu pro všechny výše zmíněné tituly? Registrujte se k odběru investičního newsletteru Breakout Trader, a to zdarma a bez závazků.

CHCI ODEBÍRAT NEWSLETTER BREAKOUT TRADER

Investiční newsletter Breakout Trader nabízí každý týden pět investičních analýz. Jedná se o analýzu čtyř světových akcií a jednoho ETF. Analýzy obsahují konkrétní úrovně vstupu i výstupu (stop-loss i cílové ceny). Komplexní krátkodobá analýza jednotlivých titulů přibližuje investorům strategii zkušených investičních profesionálů.

Upozornění: Všechny úrovně vstupů i výstupů z obchodů vycházejí z osobních strategií autorů newsletteru a mají pouze informativní charakter. Neměly by být chápány jako specifická nákupní a prodejní doporučení, ale jako podklad pro další analýzu se zohledněním investičních možností a zkušeností. Ujistěte se, že znáte podmínky investičního newsletteru.