Akciové nápady na příští dny: Evolus a Lululemon Athletica
|

Akciové nápady na příští dny: Evolus a Lululemon Athletica

Tento týden naše analytiky sestavující newsletter Breakout Trader zaujaly akcie společností Evolus, Lululemon Athletica, E.ON a Vopak a také Bitcoin Open End Zertifikat.

Technická analýza Akciové tipy Investiční tipy Trading Spekulace Americké akcie

Prorazí akcie firmy Evolus současnou formaci?

Americká společnost Evolus byla založena v roce 2012 a působí ve farmaceutickém odvětví. Akcie byly uvedeny na burzu Nasdaq poprvé letos v únoru. Krátce po IPO titul zažil explozi a jeho cena se za několik týdnů zvedla o více než 400 %.

Korekce dosáhla rostoucího 50denního průměru, kdy přišly první nákupy. Nyní se s velkou pravděpodobností rozhodne o dalším směru. Pokud 50denní průměr obstojí jako hladina podpory, růst by měl v nejbližších dnech pokračovat.

Důležité by bylo překonání úrovně 27,50 USD, kde se minulý týden vytvořila rezistence. Jde mimochodem také o klesající trendovou linii trojúhelníkové formace.

Evolus - technická analýza (16. 7. 2018)

Budou akcie společnosti Lululemon Athletica dále posilovat?

Cena akcií sportovní značky Lululemon Athletica se v posledních měsících vyvíjela výrazně lépe než trh jako celek a vykazuje značnou sílu již po několik měsíců. Pozitivní čtvrtletní výsledky společnosti katapultovaly cenu k historickým maximům.

Následně se vytvořila rezistence okolo 130 USD. Také lze pozorovat 20denní rostoucí průměr na hodnotách o něco málo nižších než zmíněná rezistence. Vzhledem k tomu, že zavírací cena od dubna nepoklesla pod tuto hladinu, můžeme se nejspíše těšit na další rekordní ceny.

Současná úroveň by měla být citlivá na další pohyb vzhůru. Vrchol posledních dnů může být zdolán, pro investory se naskýtá příležitost na vstup. V důsledku toho by mělo následovat prolomení hladiny 130 USD. Ideální úroveň pro stop-loss je pod minimem z posledních dnů.

Lululemon Athletica - technická analýza (16. 7. 2018)

Kompletní analýza s konkrétními úrovněmi vstupu a výstupu

Chcete podrobné analýzy s konkrétními úrovněmi vstupu a výstupu pro všechny výše zmíněné tituly? Registrujte se k odběru investičního newsletteru Breakout Trader, a to zdarma a bez závazků.

CHCI ODEBÍRAT NEWSLETTER BREAKOUT TRADER

Investiční newsletter Breakout Trader nabízí každý týden pět investičních analýz. Jedná se o analýzu čtyř světových akcií a jednoho ETF. Analýzy obsahují konkrétní úrovně vstupu i výstupu (stop-loss i cílové ceny). Komplexní krátkodobá analýza jednotlivých titulů přibližuje investorům strategii zkušených investičních profesionálů.

Upozornění: Všechny úrovně vstupů i výstupů z obchodů vycházejí z osobních strategií autorů newsletteru a mají pouze informativní charakter. Neměly by být chápány jako specifická nákupní a prodejní doporučení, ale jako podklad pro další analýzu se zohledněním investičních možností a zkušeností. Ujistěte se, že znáte podmínky investičního newsletteru.