Akciové nápady na příští dny: Glu Mobile a Energous Corporation
|

Akciové nápady na příští dny: Glu Mobile a Energous Corporation

Tento týden naše analytiky sestavující newsletter Breakout Trader zaujaly akcie společností Glu Mobile, Energous Corporation, Aixtron a Unibail-Rodamco a také ETF iShares Silver Trust.

Technická analýza Akciové tipy Investiční tipy Trading Americké akcie Spekulace

Prorazí akcie Glu Mobile aktuální support?

Glu Mobile je společnost specializující se na vývoj her pro mobilní telefony a tablety. Firma byla dlouho v červených číslech, loni se jí ale celkem dařilo a růstový trend vyvolával naději na lepší zítřky.

Na přelomu roku ovšem došlo ke změně sentimentu. Dlouhé výprodejové svíčky z poloviny prosince srazily cenu na hladinu supportu. Je patrné, že trh akceptuje nízké ceny, a titul tak nemá sílu vzrůst nad klouzavé průměry. Z technického pohledu se rýsuje zajímavá šance na SHORT.

Do pozice budeme vstupovat po proražení hladiny 3,63 USD a předpokládáme další vlnu prodejů minimálně k 3 USD. Stop-loss pokládáme nad horní hranu aktuální konsolidace na 3,88 USD. 7. února bude společnost prezentovat svá kvartální čísla. Kdo bude v pozici, měl by toto vyhlášení sledovat (ideálně již v bezrizikovém obchodu).

Glu Mobile - technická analýza (29. 1. 2018)

Prorazí akcie Energous Corporation aktuální formaci?

Americká společnost Energous se zaměřuje na výrobu a implementaci bezdrátového nabíjení pro mobilní telefony, tablety či jiné přístroje. Spekuluje se, že tento startup může představovat zlom v technologickém vývoji.

Cena akcií se koncem roku 2017 více než ztrojnásobila během několika málo dnů. Tento cenový výpad byl reakcí na prognózy vývoje uvedené technologie. Cena sice zkorigovala níže, ale fundamentálně jde o společnost s vysokým potenciálem.

Cena při pullbacku narazila na horní hranu gapu a zároveň na probíhající klouzavý průměr. Technicky jde o dobrou příležitost pro otevření dlouhé pozice. Do ní budeme vstupovat na 19 USD, stop-loss pokládáme pod vykreslené riziko posledních dnů na 16,30 USD. Se ziskem míříme minimálně na 25 USD, akcie je ale díky potenciálu vhodná i pro dlouhodobé držení.

Energous Corporation - technická analýza (29. 1. 2018)

Kompletní analýza s konkrétními úrovněmi vstupu a výstupu

Chcete podrobné analýzy s konkrétními úrovněmi vstupu a výstupu pro všechny výše zmíněné tituly? Registrujte se k odběru investičního newsletteru Breakout Trader, a to zdarma a bez závazků.

CHCI ODEBÍRAT NEWSLETTER BREAKOUT TRADER

Investiční newsletter Breakout Trader nabízí každý týden pět investičních analýz. Jedná se o analýzu čtyř světových akcií a jednoho ETF. Analýzy obsahují konkrétní úrovně vstupu i výstupu (stop-loss i cílové ceny). Komplexní krátkodobá analýza jednotlivých titulů přibližuje investorům strategii zkušených investičních profesionálů.

Upozornění: Všechny úrovně vstupů i výstupů z obchodů vycházejí z osobních strategií autorů newsletteru a mají pouze informativní charakter. Neměly by být chápány jako specifická nákupní a prodejní doporučení, ale jako podklad pro další analýzu se zohledněním investičních možností a zkušeností. Ujistěte se, že znáte podmínky investičního newsletteru.