Akciové nápady na příští dny: Siemens a Cree
|

Akciové nápady na příští dny: Siemens a Cree

Tento týden naše analytiky sestavující newsletter Breakout Trader zaujaly akcie společností Cree, Sunrun, Siemens a Vopak a také Global X Lithium & Battery Tech ETF.

Technická analýza Akciové tipy Investiční tipy Trading Americké akcie Spekulace Evropské akcie Siemens

Prorazí akcie Siemens hladinu podpory?

Německá společnost Siemens již nějakou dobu viditelně zaostává za evropským akciovým trhem i za německým indexem DAX. Dlouhodobý pokles, který se zastavil na konci září, byl sice vystřídán korekcí výše, ale cena se neudržela a titul opět hrbí záda a slábne.

Aktuálně se cena zaráží o support, který slouží jako pomyslná poslední záchrana, pokud jde o další pokles. Klouzavé průměry obracejí směr a ohýbají se rovněž níže. Technický pohled na graf odhaluje jednoznačně negativní sentiment.

Do pozice vstupujeme agresivně již na 116 EUR. Konzervativněji lze shortovat až potvrzené proražení pod 115 EUR. V obou případech by stop-loss měl být umístěn nad posledním maximem na 119,20 EUR, se ziskem míříme ke 108 EUR.

Siemens - technická analýza (24. 10. 2017)

Naváží akcie Cree na býčí trend?

Od roku 2014 do poloviny roku 2017 nebyla americká společnost Cree zrovna uspokojivou investicí. Firma se vedle LED svítidel specializuje na výrobu mikročipů a v posledních letech její hospodářské výsledky byly hluboko za očekáváním.

Obrat přišel až letos, kdy akcie přidaly během krátké doby výrazné zisky. Již při letmém pohledu na graf je patrný agresivní růstový trend. Titul prakticky neprodělává korekce a býčí tempo je mimořádně silné.

Aktuálně se akcie obchodují v úzkém pásmu konsolidace a tvoří se formace vlajky. V případě proražení výše vstupujeme do nákupní pozice (na 34,80 USD) a spekulujeme na další nárůst momenta. Titul je v silném býčím trendu a nabízí zajímavý potenciál zhodnocení. Se ziskem míříme na 39,50 USD, stop-loss umístíme pod 32,80 USD.

Cree - technická analýza (24. 10. 2017)

Kompletní analýza s konkrétními úrovněmi vstupu a výstupu

Chcete podrobné analýzy s konkrétními úrovněmi vstupu a výstupu pro všechny výše zmíněné tituly? Registrujte se k odběru investičního newsletteru Breakout Trader, a to zdarma a bez závazků.

CHCI ODEBÍRAT NEWSLETTER BREAKOUT TRADER

Investiční newsletter Breakout Trader nabízí každý týden pět investičních analýz. Jedná se o analýzu čtyř světových akcií a jednoho ETF. Analýzy obsahují konkrétní úrovně vstupu i výstupu (stop-loss i cílové ceny). Komplexní krátkodobá analýza jednotlivých titulů přibližuje investorům strategii zkušených investičních profesionálů.

Upozornění: Všechny úrovně vstupů i výstupů z obchodů vycházejí z osobních strategií autorů newsletteru a mají pouze informativní charakter. Neměly by být chápány jako specifická nákupní a prodejní doporučení, ale jako podklad pro další analýzu se zohledněním investičních možností a zkušeností. Ujistěte se, že znáte podmínky investičního newsletteru.

Breakout Trader (5 analýz týdně)