Akciové nápady na příští dny: Twitter a Triton International
|

Akciové nápady na příští dny: Twitter a Triton International

Tento týden naše analytiky sestavující newsletter Breakout Trader zaujaly akcie společností Twitter, Triton International, Prosiebensat 1 Media a Relx a také ETF Consumer Staples Select Sector SPDR Fund.

Technická analýza Akciové tipy Investiční tipy Trading Americké akcie Spekulace Twitter

Naváží akcie Twitteru na růstový trend?

Společnost Twitter nebyla poslední roky zrovna nejvýhodnější investicí. Od vstupu na burzu v roce 2013 si titul mnoho slávy neužil, poslední dva roky vyloženě ztrácí. Dno našel až u 14 USD.

Zajímavé je, že mezi akcionáři nyní zaznívají celkem optimistické výhledy. Na konci října společnost prezentovala kvartální výsledky a od té doby se titul nachází v růstovém trendu. Cena pravidelně tvoří nová maxima a vrací se níže, vždy na úroveň klouzavého průměru.

Naše spekulace bude vycházet z předpokladu, že opět proběhne podobný scénář. Naskakovat do trendu budeme na 24,80 USD, míříme na 27,80 USD a stop-loss pokládáme na 23,49 USD.

Twitter - technická analýza (9. 1. 2018)

Prorazí akcie Triton International aktuální formaci?

Rok 2017 byl pro Triton International mimořádně vydařený. Akcie přidaly přes 150 % a teprve na konci roku, když investoři vybírali zisky, mírně oslabily.

Aktuálně jsou akcie v neutrálním trendu a atakují hranici odporu na 40 USD. Po proražení výše lze předpokládat další zažehnutí nákupního momenta a rychlý posun až k lokálnímu maximu.

Do LONG pozice budeme vstupovat při proražení zmíněné hladiny, se ziskem cílíme až na 48 USD. Stop-loss je v tomto případě potřeba použít větší, pokládáme jej na 37,30 USD. S ohledem na potenciál ovšem titul stále nabízí velice dobrý poměr rizika a zisku.

Triton International - technická analýza (9. 1. 2018)

Kompletní analýza s konkrétními úrovněmi vstupu a výstupu

Chcete podrobné analýzy s konkrétními úrovněmi vstupu a výstupu pro všechny výše zmíněné tituly? Registrujte se k odběru investičního newsletteru Breakout Trader, a to zdarma a bez závazků.

CHCI ODEBÍRAT NEWSLETTER BREAKOUT TRADER

Investiční newsletter Breakout Trader nabízí každý týden pět investičních analýz. Jedná se o analýzu čtyř světových akcií a jednoho ETF. Analýzy obsahují konkrétní úrovně vstupu i výstupu (stop-loss i cílové ceny). Komplexní krátkodobá analýza jednotlivých titulů přibližuje investorům strategii zkušených investičních profesionálů.

Upozornění: Všechny úrovně vstupů i výstupů z obchodů vycházejí z osobních strategií autorů newsletteru a mají pouze informativní charakter. Neměly by být chápány jako specifická nákupní a prodejní doporučení, ale jako podklad pro další analýzu se zohledněním investičních možností a zkušeností. Ujistěte se, že znáte podmínky investičního newsletteru.

Breakout Trader (5 analýz týdně)