Morgan Stanley: Toto je 17 horkých akciových kandidátů na SHORT
|

Morgan Stanley: Toto je 17 horkých akciových kandidátů na SHORT

Americká banka Morgan Stanley nedávno vydala zprávu, ve které její analytici označili 17 akcií, které podle nich v příštích 12-18 měsících mohou přijít minimálně o polovinu hodnoty. Jde podle nich o dlouhodobě ohrožené tituly. Nepřekvapí, že značná část z nich jsou maloobchodní řetězce, řada jich je ale také z odvětví zdravotní péče.

Americké akcie Short selling Akciové tipy Investiční tipy

Než se vrhnete na domácí úkoly, abyste si "proklepli" tipy na SHORT, je potřeba zmínit, že uvedené potenciální poklesy cen jednotlivých titulů jsou medvědím, tedy nejpesimističtějším scénářem analytiků z Morgan Stanley. Akcie analytici vybírali z koše titulů, které hodnotí "underweight", tedy podvážit v portfoliu, a následně ukázali na ty, které podle nich mají nejhorší výhled z hlediska možného výnosu vůči podstupovanému riziku.

Jde o akcie společností Tenneco (53,1 %), BorgWarner (54 %), United Parcel Service (54,1 %), American Eagle Outfitters (55,6 %), Myriad Genetics (57 %), Juniper Networks (57,7 %), CBL & Associates Properties (58,3 %), Waddell & Reed Financial (61,1 %), Imperva (62 %), Norfolk Southern (62,3 %), Teva Pharmaceutical Industries (66,4 %), American Axle & Manufacturing Holdings (67,9 %), DSW (70,6 %), Bioverativ (71,8 %), Hawaiian Holdings (73,6 %), Abercrombie & Fitch (85,5 %), Gogo (90,6 %).

Zdroj: Morgan Stanley